Rêve de Miel® – krem do rąk i paznokci

O skórze rąk często zapominamy, a zimą wymaga wyjątkowej ochrony. W niższej temperaturze skóra zmniejsza wytwarzanie sebum i traci wodę nawet dwa razy szybciej niż latem. Dłonie, których skóra narażona jest na gwałtowne zmiany temperatury, stają szorstkie, a naskórek ulega podrażnieniom. Dla poprawy wyglądu rąk niezbędne jest przywrócenie bariery ochronnej naskórka i utrzymywanie prawidłowego natłuszczenia i nawilżenia rąk.

Rêve de Miel® – krem do rąk i paznokci reve-de-miel_rece_int-199x300Krem do rąk i paznokci Rêve de Miel®, testowany w ekstremalnych warunkach klimatycznych Kanady, oddziałuje na skórę w trzech zakresach:

  • uzupełnia lipidy – poprzez oddziaływanie pochodnych oleju słonecznikowego, który stymuluje naturalną syntezę ceramidów, cholesterolu i sfingolipidów oraz dostarczanie skórze NNKT pochodzących z otrębów ryżowych, orzechów makadamie i nagietka,
  • koi podrażnienia – za pośrednictwem masła shea, oleju arganowego i wyciągu z jęczmienia,
  • regeneruje skórę – przy udziale bogatego w cukry miodu akacjowego.

Krem do rąk i paznokci Rêve de Miel®
– odżywia,
– regeneruje,
– koi suche i zniszczone dłonie,
– przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Krem zawiera 89,9% składników pochodzenia naturalnego i nie zawiera parabenów. Doskonale chroni dłonie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Kremowa, nietłusta konsystencja i piękny zapach dają uczucie komfortu użytkowania.

Pojemność: 75 ml
Cena: 49 zł