Współpraca

Redakcja portalu PragnieniaKobiet.pl porusza zagadnienia zdrowia, urody, zabiegów medycznych, stomatologicznych oraz medycyny estetycznej i ich finansowania w systemie ratalnym MediRaty. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy.

Zachęcamy właścicieli placówek świadczących usługi medyczne, szpitalne, medycyny estetycznej, rehabilitacyjne do udostępniania swoim Pacjentom usługi MediRaty. W ramach współpracy zapraszamy lekarzy oraz właścicieli placówek medycznych do bezpłatnego umieszczenia prezentacji swojego gabinetu na liście polecanych klinik (także w formie graficznej i video). Jest to możliwe po podpisaniu umowy partnerskiej dotyczącej finansowania w MediRatach zabiegów przeprowadzanych w danej placówce. Kontakt dla Partnerów

Osoby i firmy zainteresowane współpracą reklamową zapraszamy do działu reklama, w którym przedstawiamy możliwości reklamowania się w portalu.

Firmy z zainteresowane nadsyłaniem informacji prasowych związanych z prezentowaną w portalu tematyką prosimy o przesyłanie informacji prasowych wraz ze zdjęciem na adres redakcja@pragnieniakobiet.pl.