Redukcja tkanki tłuszczowej i celulitu z ADIPOLOGIE

Redukcja tkanki tłuszczowej i celulitu z ADIPOLOGIE ADIPOLOGIENAJNOWSZA GENERACJA technologii HIFU działająca na niskiej częstotliwości (w skrócie LFU).
Najgłębsza penetracja w głąb skóry i ultraprecyzyjne działanie na komórki tłuszczowe!

Premiera i absolutna nowość na polskim rynku!

ADIPOLOGIE® to opatentowany koncept – technologia Low Frequency Ultrasound (LFU – 200 kHZ +/- 10) do nieinwazyjnego usuwania komórek tłuszczowych, skutecznej redukcji cellulitu wodnego oraz ujędrniania i zagęszczania skóry. Wielopoziomowe, kontrolowane działanie na wszystkie warstwy skóry w zależności od diagnozy potrzeb indywidualnego pacjenta.
Dzięki technologii LFU jesteśmy w stanie skuteczniej redukować tkankę tłuszczową i cellulit skupiając się tylko i wyłącznie na komórkach tłuszczowych nie uszkadzając przy tym okolicznych tkanek.
Urządzenie pracuje przy ustawieniu niższych energii i jednocześnie płycej w odróżnieniu od standardowych technologii HIFU, dzięki czemu działamy na tkankę tłuszczową intensywniej i bardziej selektywnie jednocześnie. Penetrujemy skórę na głębokości od 07mm do 15mm z temperaturą od 50-70 stopni Celsjusza, co nie jest odczuwalne dla pacjenta i nie powoduje jego dyskomfortu podczas zabiegu.

Co wyróżnia technologię LFU od dotychczas znanych HIFU?

Fala ultradźwiękowa emitowana jest w kształcie odwróconej piramidy. Główną innowacją technologiczną jest emisja fal HIFU o niskiej częstotliwości, co pozwala na ich głębsze działanie. Energia ultradźwięków (wysoka intensywność i niska częstotliwość) skupia się na dolnym wierzchołku piramidy, zwiększając uszkodzenia termiczne tkanki tłuszczowej z dużą selektywnością. Dzięki temu obserwujemy skupiony wpływ ultradźwięków bezpośrednio na adipocyty, z mniejszym wpływem na inne warstwy, przez które przechodzą. W przeciwieństwie do mikroskalowanych urządzeń ultradźwiękowych, LFU osiągają większą amplitudę rozładowania i zapewniają wyższy poziom energii.
Zabieg ADIPOLOGIE® jest bezpieczny i skuteczny w zmniejszaniu zlokalizowanego tłuszczu zarówno miękkiego, jak i włóknistego.

Redukcja tkanki tłuszczowej i celulitu z ADIPOLOGIE ADIPOLOGIE-2-1-1024x392

Efekty działania ADIPOLOGIE®

  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Redukcja cellulitu tłuszczowego
  • Redukcja cellulitu wodnego
  • Ujędrnienie i zagęszczenie skóry

Wyróżniki zabiegu ADIPOLOGIE®

  • Najgłębiej działająca fala ultradźwiękowa (1,5 cm w głąb skóry)
  • Do 2,5 cm mniej po jednym zabiegu
  • Długotrwałe efekty
  • Bezbolesny i komfortowy dla pacjenta
  • Wyjątkowo bezpieczny i skuteczny
  • Opatentowana i udokumentowana skuteczność

Redukcja tkanki tłuszczowej i celulitu z ADIPOLOGIE mediraty-sierpien-www1169x296-1-1024x259