Szansa na zmianę

Szansa na zmianę grafika_modyfikacja1_int1Masz problem, który mogłaby rozwiązać ginekologia plastyczna, chirurgia lub ortopedia? Koniecznie przeczytaj regulamin i zgłoś się do nowej audycji TVN Style o charakterze medycznym.

Bohaterki programu będą operowane przez dr nauk medycznych Andrzeja Barwijuka z warszawskiej Kliniki Kobiet Medifem. To najlepszy specjalista w zakresie ginekologii plastycznej, a więc chirurgicznej plastyce miejsc intymnych. Doświadczenie zdobywał na Zachodzie oraz w klinice Medifem, specjalizującej się w zabiegach ginekologii plastycznej oraz estetycznej. Dziś aktywnie operuje oraz szkoli lekarzy w ramach Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. To niepowtarzalna okazja dla Pań, którym problemy intymne komplikują codzienne życie i utrudniają satysfakcję z życia intymnego.

Informacje o zgłoszeniach oraz regulamin dostępne są na stronie Kliniki Kobiet Medifem oraz na stronie TVN Style. Wystarczy po zapoznaniu się z regulaminem wysłać sms o treści ZMIANA pod numer 7222, koszt 2,46 zł brutto (2 zł + VAT). W SMS-ie zwrotnym otrzymasz wszystkie informacje potrzebne do udziału w castingu oraz unikalny kod alfanumeryczny.

http://medifem.pl/medifem-i-tvn/