Twoje usta mogą być piękne

Jędrne, pełne usta to pragnienie wielu kobiet. Niewątpliwie dodają nam uroku, są niezwykle zmysłowe i przykuwają męskie spojrzenia. Niestety, nie każdą z nas natura obdarzyła pięknymi, seksownymi ustami. Ale jest na to sposób, a nawet kilka. Dzisiejsza medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kobiet i spełnia nasze marzenia.

Nie eksperymentuj!

W Internecie można znaleźć produkty stosowane w gabinetach kosmetologicznych, także tzw. wypełniacze. Co ciekawe, wiele kobiet decyduje się na ich zakup i aplikację we własnym zakresie. Jednak eksperymentowanie w zaciszu własnego domu może zakończyć się przykrymi konsekwencjami. Nie warto podejmować takiego ryzyka.

Efekt w wielu przypadkach jest daleki od idealnego. W ten sposób zamiast upiększyć usta, można doprowadzić do ich deformacji, oszpecenia twarzy, nie mówiąc już o powikłaniach zdrowotnych. Dlatego tego typu zabiegi należy pozostawić specjalistom i wykonać je w profesjonalnych gabinetach, gdzie będziemy miały zapewnioną najwyższą jakość usług i pewność, że wykonany zabieg spełni nasze oczekiwania.

Powiększenie ust zabiegiem na Twoją kieszeń

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są już powszechnie dostępne i coraz bardziej przystępne, jeżeli chodzi o koszty. Jeszcze nie tak dawno były one jedynie w zasięgu portfela kobiet ze świata show-biznesu, gwiazd ekranu, celebrytek, które oglądamy w kolorowych czasopismach.

Dziś na poprawę własnego wyglądu a przy tym samopoczucia może pozwolić sobie wiele z nas. Za wypełnienie ust zapłacimy od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Ceny kształtują się w zależności od gabinetu, z którego usług skorzystamy i oczywiście od proponowanych w nim technik zabiegów i wykorzystywanych do tego celu preparatów.

Na co się zdecydować?

Gabinety mają dla nas bogatą ofertę zabiegów, także tych które sprawią, że nasze usta będą pełniejsze i bardziej ponętne.

Zabieg jednak zabiegowi nierówny. Dlatego zanim oddamy się w ręce specjalisty, warto zapoznać się z dostępnymi metodami. Istnieją bowiem zabiegi nieinwazyjne, które możemy zafundować sobie w przerwie na lunch, ale również takie, które wymagają znieczulenia ogólnego. Wygląd swoich ust możemy także poprawić decydując się na zabieg chirurgiczny.

Wszystko zależy od tego, jaki efekt i na jak długi okres czas chcemy osiągnąć. Przy wyborze metody należy również zwrócić uwagę na to, czy stosowany preparat nie spowoduje u nas reakcji alergicznej.

Co możemy zrobić z ustami?

Wybór odpowiedniej metody jest sprawą indywidualną każdej z nas. Najbardziej popularne są zastrzyki z kwasu hialuronowego czy kolagenu.

Jednak decydując się na zastosowanie jednego z tych preparatów należy liczyć się z tym, że efekt nie będzie utrzymywał się w nieskończoność i zabieg co jakiś czas trzeba będzie powtarzać.

Podobnie jest w przypadku nastrzykiwania ust tkanką tłuszczową. Natomiast trwały efekt powiększenia ust uzyskamy poprzez wszczepienie implantów. O przebiegu poszczególnych zabiegów oraz ich trwałości piszemy https://pragnieniakobiet.pl/powiekszanie-ust-jaki-zabieg-wybrac/.

We wszystkim ważny jest umiar!

Piękne, pełne usta – tak, ale nie „przerysowane”. W zabiegach powiększających usta nie chodzi o to, by były one po prostu duże. Przy takim założeniu możemy podzielić los wielu gwiazd i po prostu wyglądać groteskowo.

Decydując się na tego typu zabieg powinniśmy mieć przede wszystkim na względzie naturalność. Wielkość ust musi być dopasowana do naszej twarzy. Wówczas osiągniemy efekt bliski ideałowi.

Jeżeli jednak mamy wątpliwości, a zabieg przy pomocy igieł nas przeraża, warto wybrać się do wizażystki. Zbliżony rezultat, ale oczywiście krótkotrwały, można uzyskać przy pomocy odpowiednich kosmetyków i tricków makijażowych.