Prostuj zęby niewidocznym aparatem INCOGNITO!

Marzysz o prostych zębach, ale rezygnujesz z walki o piękny uśmiech, bo odstrasza Cię wizja metalowych zamków? Jest na to jedno rozwiązanie – aparat lingwalny, zwany inaczej językowym.

Technologiczna rewolucja

Nowoczesne aparaty lingwalne naprawdę potrafią czynić cuda, a ich wyjątkowość polega na tym, że zamki aparatu przyklejane są od wewnętrznej strony zębów, dzięki czemu aparatu nie widać nawet przy szerokim uśmiechu. Pozwala to pacjentowi na zachowanie dotychczasowej estetyki uśmiechu, niezakłóconego widocznymi elementami konstrukcyjnymi klasycznego aparatu.

Prostuj zęby niewidocznym aparatem INCOGNITO! aparat-incognito-300x300-2

Idealne rozwiązanie

Aparaty lingwalne są doskonałą alternatywą dla typowego, widocznego aparatu ortodontycznego. Idealnym rozwiązaniem dla osób o dużym poczuciu estetyki, dla tych, którzy z jednej strony cenią sobie naturalny, piękny uśmiech i wygląd zewnętrzny a z drugiej strony – indywidualizm oraz perfekcyjną jakość i skuteczność działania.

Leczenie ortodontyczne dla każdego

Aparat lingwalny przeznaczony jest do leczenia również skomplikowanych wad zgryzu, może być stosowany w każdej grupie wiekowej – począwszy od dzieci (w przypadku dzieci warunkiem jest posiadanie wszystkich zębów stałych), poprzez młodzież, po osoby dorosłe.
Prostuj zęby niewidocznym aparatem INCOGNITO! aparat-incognito-300x300

Co wyróżnia aparat Incognito?

Aparat Incognito jest aparatem ekskluzywnym, jakość jego wykonania jest na bardzo wysokim poziomie. Jest to jedyny na rynku aparat tak starannie i precyzyjnie dopasowany do indywidualnej budowy zębów pacjenta. Zamki w aparacie Incognito wykonane są ze złota. Dzięki indywidualizacji zamków czas adaptacji do aparatu jest krótszy w porównaniu do większych zamków w aparacie standardowym. A w niektórych przypadkach dzięki sile, jaka jest przyłożona do zęba, można skrócić czas leczenia wady zgryzu. Dodatkowo zaletą jest możliwość zobaczenia na modelu efektu końcowego jeszcze przed założeniem aparatu.

Wybierz dobrego specjalistę!

Zanim podejmiesz decyzję o leczeniu lingwalnym, znajdź wykwalifikowanego specjalistę. Leczenie tą techniką wymaga bardzo dużych umiejętności, precyzji i doświadczenia. Decydując się na leczenie w klinice Soldent, możesz liczyć na spotkanie zjedynym w Polsce specjalistą posiadającym tytuł Master of Science Ortodoncji Lingwalnej – dr Katarzyną Łozą-Sołtyk, która doskonaliła swoje umiejętności w Niemczech pod okiem prof. Dirka Wiechmanna – twórcy techniki lingwalnej. 10 lat pracy z wykorzystaniem techniki lingwalnej i skuteczność leczenia najbardziej skomplikowanymi przypadków medycznych wyróżniają dr Katarzynę Łozę-Sołtyk wśród innych lekarzy ortodontów.

Niewidoczna ortodoncja modna także wśród gwiazd!

Aparat lingwalny wybrała Katarzyna Skrzynecka – ambasadorka marki Incognito. Wybrała ten rodzaj aparatu, ponieważ ceni estetykę i jakość, a z racji wykonywanego zawodu nie mogła sobie pozwolić na zastosowanie aparatu zewnętrznego. Swój piękny uśmiech zawdzięcza leczeniu aparatem lingwalnym w klinice Soldent.

Inwestycja w doskonałe samopoczucie

Cena aparatu lingwalnego jest wyższa niż standardowego. Zamki aparatu wykonane są ze złota (z niewielkimi dodatkami innych pierwiastków), a każdy aparat jest produkowany w laboratorium w Niemczech. Jednak warto zainwestować w komfort i dobre samopoczucie podczas noszenia aparatu, a przede wszystkim – w finalny efekt, szczególnie, że koszty leczenia można rozłożyć na raty. 1 łuk o wartości 7500 zł finansowany w systemie MediRaty, spłacany w 60 ratach kosztuje od 185 zł miesięcznie (zadzwoń: MediLinia ogólnopolska 22 266 83 70). Kompleksowe leczenie – pełen koszt od 20 000 zł, przy pełnym finansowaniu w systemie MediRaty i spłacie w 60 ratach, to 493 zł miesięcznie (zadzwoń: MediLinia ogólnopolska 22 266 83 70).

Pamiętaj – makijaż podkreśla urodę kobiety, ale to piękny i zdrowy uśmiech jest jej największą ozdobą. Z aparatem lingwalnym możesz czuć się swobodnie i naturalnie.