Powiększanie biustu na raty? Tak, z MediRaty to możliwe

Zdecydowałaś się na zabieg powiększania biustu? Świetnie, teraz przyszedł czas na wybór finansowania. Z MediRaty pokryjesz koszt całego zabiegu i rozłożysz płatność na dogodne raty. Wypełniasz wniosek, czekasz na odpowiedź konsultanta, podpisujesz umowę i gotowe.

Tak działa system ratalny MediRaty

Zanim zdecydujesz się pozbyć swoich ostatnich oszczędności sprawdź, czy całej kwoty jaką musiałabyś przelać na rachunek wybranej przez ciebie kliniki medycyny estetycznej nie warto stebyłoby rozłożyć na 6, 12, 24 albo 36 rat. W końcu zabieg powiększania biustu to koszt nawet 20 tys. złotych.

Składasz wniosek, czekasz na decyzję i podpisujesz umowę

Krok 1: Wypełnij podstawowe dane

Przejdź na stronę Online MediRaty » wypełnij prosty formularz kontaktowy, w polu „Rodzaj usługi” wybierz operację plastyczną i kosmetyczną (zabieg powiększania biustu), wpisz kwotę o jaką się starasz, wysokość miesięcznych dochodów oraz liczbę osób w gospodarstwie domowym, które są na twoim utrzymaniu. Potwierdź dane i przejdź do drugiego kroku.

Krok 2: Wybierz okres finansowania zabiegu

Na podstawie danych, które wpisałaś na poprzedniej stronie, kalkulator obliczy twoją zdolność kredytową i zaproponuje rozłożenie całego kosztu zabiegu powiększania piersi na raty. Co do zasady – im lepsze dochody i mniejsze zobowiązania, tym niższy koszt w ogólnym rozrachunku.

Płatność możesz rozłożyć na 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy w zależności od potrzeb.

Krok 3: Czekaj na odpowiedź doradcy

Wskaż na planowan termin zabiegu, podaj swoje dane osobowe, a w tym także numer telefonu. Wybierz preferowaną porę kontaktu i czekaj na odpowiedź ze strony doradcy MediRaty z decyzją.

Popularne pytania o powiększanie biustu na raty z MediRaty

1. Czy będę musiała udokumentować swój dochód?

MediRaty wymagają na ogół wyłącznie kopii dowodu osobistego oraz wyciągu z twojego bieżącego konta rozliczeniowego z ostatnich kilku miesięcy, ale ostateczną decyzję poznasz kontaktując się z konsultantami telefonicznie lub e-mailowo.

2. Co z wkładem własnym?

Jeśli chcesz, możesz wnieść wkład własny, ale na ogół nie jest to konieczne. Wszystko zależy od twojej zdolności kredytowej, a w tym kosztów życia, miesięcznego wynagrodzenia oraz źródła dochodów (umowa zlecenie, umowa o pracę itd.).

3. W jakiej klinice mogę skorzystać z obsługi MediRaty?

Skorzystaj z wyszukiwarki klinik, które są objęte programem MediRaty » Nawet jeśli nie znalazłaś swojej placówki, nic nie stoi na przeszkodzie, aby nie zgłosić jej przez formularz kontaktowy.

4. Dlaczego zabieg powiększania piersi z MediRaty, a nie kredytem bankowym?

MediRaty dysponują dedykowaną ofertą na powiększanie piersi oraz wiele innych zabiegów medycyny estetycznej w całym kraju, dzięki czemu możesz liczyć na szybką decyzję o udzieleniu finansowania (tzw. uproszczona metoda weryfikacji zdolności kredytowej) oraz pełne wsparcie merytoryczne w doborze odpowiedniej placówki.

Wszystkie odpowiedzi na pytania znajdziesz w FAQ MediRaty »