Zabiegi medyczne na raty

Zabiegi medyczne na raty

Implanty zębów, leczenie ortodontyczne, zabiegi ortopedyczne, operacja zaćmy czy zabiegi chirurgii plastycznej, wiążą się z kosztem od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Długie oczekiwanie na zabiegi refundowane przez NFZ i fakt, że niektóre z nich w ramach ubezpieczenia są niedostępne, powodują, że pacjenci poszukują rozwiązań, które pozwoliłyby na łatwiejszy dostęp do nich. Możliwe już w Polsce, rozłożenie kosztów zabiegów na niskie raty jest odpowiedzią na tę potrzebę.

Zdrowie i uroda bez kolejek? Teraz to już możliwe

Polscy lekarze są cenieni w wielu krajach i uważani za wybitnych specjalistów. Stąd tylu pacjentów z zachodu trafia do naszych klinik. Poszukują oni jakości usług medycznych i pewności, że efekty zabiegów będą zadowalające. Jednak dla naszych portfeli ceny usług komercyjnych potrafią być rujnujące. Dlatego warto rozważyć finansowanie zabiegów w ramach systemu, który pozwoli na szybki dostęp do usług najwyższej jakości. Teraz, oprócz możliwości finansowania leczenia na raty, możliwe jest też opłacenie w ten sposób zabiegów poprawiających urodę, takich jak: operacje plastyczne, a nawet zabiegi medycyny estetycznej.

Pożyczki na komercyjne leczenie

Rodzimym pionierem i liderem pożyczek na komercyjne leczenie stomatologiczne oraz wszelkie usługi medyczne, w tym medycynę estetyczną, a nawet usługi weterynaryjne jest wyspecjalizowana polska spółka Medical Finance Group SA. W 2010 roku zaczęła wprowadzać do standardu obsługi pacjenta w prywatnych gabinetach, opracowaną przez siebie, usługę MediRaty. Dzięki niej wielu pacjentom ułatwiono dostęp do bogatych, najnowocześniejszych procedur medycznych. Aktualnie dzięki systemowi MediRaty można finansować w systemie ratalnym wszelkie usługi medyczne, ale i usługi towarzyszące niektórym zabiegom, jak pobyt w szpitalu czy zakup sprzętu rehabilitacyjnego.

Pożyczki na leczenie

Średnia cena zamawianego w systemie MediRaty finansowania to 5 tys. zł, maksymalna kwota pożyczki to 50 tys. zł, przy maksymalnym możliwym okresie spłaty do 5 lat. Jak wynika ze statystyk, pacjentem korzystającym z ratalnego systemu płatności za zabiegi lecznicze i poprawiające urodę, jest najczęściej kobieta w wieku 35-55 lat, jednak aktualnie coraz więcej mężczyzn decyduje się na zakup usług, np. stomatologicznych. Te stanowią ponad połowę wszystkich finansowanych w ten sposób procedur.

Jakie jeszcze zabiegi cieszyły się dotychczas największą popularnością? Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna oraz okulistyka, ortopedia, a także ginekologia.

Leczenie ortodontyczne na raty

To duże ułatwienie dla rodziców nastolatków, którym w trudnym okresie dorastania, przeszkadzają wszelkie defekty urody, co może wpływać na samoocenę tych młodych ludzi. Także dorośli mogą teraz, często po wielu latach zakrywania ust w trakcie śmiechu, cieszyć się łatwiejszym dostępem do leczenia ortodontycznego. Rozłożenie płatności za aparat i leczenie ortodontyczne na raty pozwala na zabranie o zdrowie (krzywy zgryz może być powodem wielu problemów zdrowotnych), bez nadwyrężenia budżetu domowego.

Gdzie można skorzystać z zabiegów na raty?

System płatności MediRaty jest już upowszechnioną formą regulowania rachunku za komfort szybkiego i sprawnego leczenia w popularnych placówkach komercyjnych, w tym także prowadzonych przez nie szpitalach. Dlatego w sieciach, takich jak: MediCover, Luxmed, Enel-Med itd. można znaleźć informacje na ten temat. Usługi dostępne są nie tylko w dużych klinikach, ale i w licznych wyspecjalizowanych gabinetach medycznych. Najczęściej informują one o takiej możliwości na swojej stronie internetowej i na recepcji. Informacji na temat systemu płatności MediRaty i listy klinik oraz gabinetów należących do programu, można zasięgnąć na infolinii pod numerem telefonu 22 266 83 70 oraz na stronie www.mediraty.pl/kliniki

Na ten moment MediRaty to praktycznie jedyna wyspecjalizowana usługa na naszym rynku, która łączy możliwości najlepszych placówek medycznych z potrzebami pacjentów. To alternatywa dla zaciągnięcia kredytu w banku, użycia karty kredytowej lub własnych oszczędności. O możliwościach, jakie oferuje system MediRaty można dowiedzieć się z zakładki „Jak to działa” na: www.mediraty.pl

Zabiegi medyczne na raty banner-mediraty

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMieć biust jak marzenie
Następny artykułA ty całuj mnie