Sezon na dłonie i stopy czas zacząć

Zrzucamy z nóg ciężkie, zimowe buty, a z rąk wełniane rękawiczki. Niestety w wielu przypadkach okazuje się, że najchętniej byśmy ich nie ściągały. Po zimie nasze dłonie i stopy wymagają szczególnej pielęgnacji i troski.

Wiosna to doskonały czas na pielęgnację dłoni i stóp, które po okresie zimowych mrozów i zabaw na śniegu mogły zostać wielokrotnie odmrożone. Ponadto częste zmiany temperatur, z jakimi mieliśmy do czynienia w tym okresie, jak również obcisłe obuwie, mogły przyczynić się do nadmiernej potliwości stóp, podczas gdy skóra rąk narażona na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych oraz kontakt z detergentami, z pewnością została znacząco odwodniona.

Jak w krótkim czasie przywrócić im piękny wygląd? Niestety nie każda z nas może sobie pozwolić na luksus pobytu w gabinecie kosmetycznym. Dzięki kosmetykom Exclusive od ŚWIT PHARMA nie musisz rezygnować ze zbawiennych wpływów tych zabiegów.

Na zmęczoną po zimie skórę dłoni polecamy Exclusive SPA – dla dłoni w postaci rękawiczek nasączonych kompleksem aktywnych składników. To innowacyjna i niezwykle intensywna kuracja nawilżająco-ujędrniająca stworzona z myślą o profesjonalnej pielęgnacji dłoni.

Na zmęczoną po zimie skórę stóp polecamy Exclusive SPA – dla stóp w postaci skarpetek nasączonych kompleksem aktywnych składników. To innowacyjna i niezwykle intensywna kuracja regenerująco-nawilżająca stworzona z myślą o profesjonalnej pielęgnacji stóp.