Przykry zapach miejsc intymnych można kontrolować

Czy wiesz, że w miejscach intymnych masz więcej gruczołów potowych niż pod pachami? Jest to jedno z najbardziej delikatnych i wrażliwych miejsc na Twoim ciele, dlatego potrzebuje pielęgnacji i ochrony dopasowanej specjalnie do swoich unikalnych cech.

Istnieje wiele czynników, które mogą zaburzyć równowagę skóry intymnej. Poziom pH, zmiany hormonalne, pot, podrażnienia – to tylko kilka z nich. Konieczna więc jest właściwa pielęgnacja. Należy dbać, by zachowane było odpowiednie pH, które jest naturalnym mechanizmem obronnym okolic pochwy. Skóra okolic intymnych jest bardzo wrażliwa i delikatna, dlatego wszelkie środki myjące i pielęgnujące powinny być tak opracowane, aby były delikatne, a zarazem skuteczne.

Vagisil to szeroka gama produktów przeznaczonych do codziennej higieny i ochrony najbardziej intymnej skóry Twojego ciała.

W linii Vagisil pojawiła się nowość – Vagisil deo Spray – Odour Control formuła z unikalną technologią do kontrolowania nieprzyjemnego zapachu.

Przykry zapach miejsc intymnych można kontrolować 1756414517Vagisil deo Spray – Odour Control

  • eliminuje a nie ukrywa nieprzyjemny zapach,
  • zapewnia długotrwałą świeżość,
  • jest odpowiedni także dla skóry wrażliwej,
  • nie zawiera alkoholu, barwników, talku ani parabenów,
  • przebadany ginekologicznie,
  • przeznaczony do codziennego stosowania,
  • ma delikatny i świeży zapach.

Vagisil deo Spray Odour Control należy używać codziennie w przypadku zaobserwowania wzmożonej potliwości i powstawania nieprzyjemnego zapachu poprzez spryskanie z odległości ok. 15 cm zewnętrznych okolic intymnych. Można także stosować na bieliznę lub wkładkę higieniczną.

Cena: 14, 90 zł / 125 ml

Producent: Combe Pharma D-76530 Baden-Baden, Niemcy
Dystrybutor: Aspen Distribution sp. z o.o.