Leczenie na raty

Leczenie na raty

Coraz więcej gabinetów stomatologicznych w Polsce umożliwia pacjentom leczenie na raty. Szacuje się, że ponad 2/3 pacjentów korzysta z tej formy finansowania. Kredyt na protezy, implanty czy licówki nie dziwi już dzisiaj, szczególnie, że jego otrzymanie jest proste.

W leczeniu zębów w specjalistycznych prywatnych gabinetach stomatologicznych przeszkodą często są koszty. Refundowane przez NFZ podstawowe zabiegi stomatologiczne, wykonywane przy użyciu najtańszych, mało wytrzymałych materiałów wielu klientów nie satysfakcjonują. Zdrowe, zadbane zęby to zdrowy organizm i poczucie pewności. Nie ma więc co się dziwić, że wiele osób chce przywrócić prawidłową funkcję zgryzu lub poprawić wygląd zębów.

Leczenie na raty od ręki

Zabiegi implantologiczne i protetyczne są stosunkowo drogie. O ile za leczenie pojedynczego zęba pacjenci najczęściej płacą gotówką, to już w przypadku leczenia rozłożonego w czasie, ortodontycznego lub implantologicznego normą staje się wykorzystywanie kredytu.

Leczenie na raty można rozpocząć praktycznie od ręki. Wystarczy zgłosić w rejestracji prywatnego gabinetu chęć otrzymania rozłożonej na raty pożyczki. Bardzo dużo gabinetów stomatologicznych ma podpisaną umowę o współpracy z finansującymi zabiegi instytucjami. Formalności związane z udzieleniem kredytu nie zajmują więcej niż kilkanaście minut. Jeśli będzie potrzebne przedstawienie zaświadczenia o zarobkach, ten czas może się przedłużyć do 3 dni.

Dla dbających o siebie – leczenie na raty

Zakup usługi stomatologicznej na wysokim poziomie, przy użyciu najwyższej jakości materiałów to koszt rzędu nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Leczenie na raty jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, który nie chcą wydawać tak dużej gotówki. Szczególnie chętnie z możliwości płacenia w ratach korzystają osoby chcące poprawić wygląd swojego uzębienia. Zamiana korony na implanty podnosi komfort życia, a dzięki płatności w ratach stała się naprawdę dostępna. Także osoby, które mają nieodpowiedni zgryz, bardzo często leczenie aparatem ortodontycznym opłacają w ratach. Być może na płatność gotówką nie byłoby ich stać. Teraz leczenie na raty przybliża ich do spełnienia marzeń o pięknym uśmiechu.

Dowiedz się, jak działa finansowanie w MediRatach finansujących w ratach usługi medyczne na terenie całej Polski. Jeśli chcesz bezpłatnie zamówić finansowania leczenia na raty, wypełnij formularz.