Kredyt na leczenie od zaraz

Kredyt na zdrowie

Jeszcze do niedawna kredyt na leczenie nie był osiągalny w żadnej instytucji zajmującej się finansowaniem. Niezamożny pacjent, którego nie stać było na prywatne leczenie, a który jednocześnie nie mógł lub nie chciał czekać w długiej kolejce w państwowej służbie zdrowia, był pozostawiony sam sobie. Od kilku lat kredyt na leczenie jest już w Polsce dostępny. Tym samym bardziej dostępne stały się usługi medyczne, zwłaszcza te droższe.

Kredyt kredytowi nierówny

Kredyt na leczenie przyznawany jest najczęściej na takiej samej zasadzie jak pożyczka. Niezadługo większość instytucji bankowych będzie zapewne oferowało tę usługę. Jednak instytucje bankowe mają rygorystyczne procedury, którym przeciętny Kowalski nie zawsze jest w stanie sprostać. Wiele formalności, brak pewności co do przydzielenia kredytu, długi czas oczekiwania na odpowiedź, nie najniższe koszty zniechęcają. Jeśli kredyt na leczenie jest potrzebny od zaraz, bank nie jest rozwiązaniem optymalnym.

Pomiędzy kredytem bankowym a kredytem na leczenie udzielanym przez wyspecjalizowaną firmę jest zasadnicza różnica. Dla instytucji bankowej ten specyficzny rodzaj pożyczki jest jedną z wielu form działania. Pracownik banku nie zna realiów i specyfiki lecznictwa, a jego rola kończy się na udzieleniu kredytu.

Specjalistów od kredytowania leczenia można znaleźć gdzie indziej. MediRaty działają od czterech lat. W tym czasie pomogły tysiącom Polaków. Doskonała znajomość rynku medycznego i stały rozwój pozwoliły MediRatom stać się numerem 1 w zakresie finansowania leczenia w ratach.

Konsultanci MediRat bardzo dobrze orientują się w polskim rynku medycznym. Mogą pomóc w wyborze najlepszego specjalisty i wskazać kliniki wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt.

Dla kogo kredyt na leczenie?

Kredyt na leczenie otrzyma w MediRatach każdy, kto osiąga stały minimalny dochód w wysokości 1000 zł „na rękę”, ma pełną zdolność kredytową i dobrą historię kredytową. W takiej sytuacji rata będzie nieoprocentowana, bez dodatkowych opłat, za wyjątkiem obligatoryjnego ubezpieczenia w maksymalnej wysokości 1% miesięcznie. Decyzja o udzieleniu kredytu jest na tyle szybka, że niejednokrotnie już następnego dnia po zgłoszeniu można podjąć leczenie.

Nie ma szybszego sposobu na bezgotówkowe sfinansowanie zabiegu czy operacji.

Sprawdź ofertę MediRat.