Figura celebrytek

Bycie osobą rozpoznawalną, aktorką, piosenkarką, prezenterką telewizyjną, nie jest związane tylko z przyjemnościami, lukratywnymi kontraktami reklamowymi, spotkaniami i prezentami. Wymaga poświęcenia, dyspozycyjności i bycia w dobrej formie. Utwierdzają nas w tym gwiazdy, które w celu osiągnięcia seksownej figury wylewają siódme poty na siłowni, ustalają jadłospis z dietetykami i korzystają z zabiegów medycyny estetycznej.

Zgrabne ciało – marzenie kobiet

Kobiety chciałyby się cieszyć się szczupłym, pięknym, nietkniętym cellulitem ciałem. Mimo to wiele z nich uważa, że walka z cellulitem jest z góry przegrana, a zrzucenie zbędnych kilogramów wiąże się z olbrzymim poświęceniem. Jest jednak prosty i przystępny sposób na osiągnięcie zgrabnej figury. Znają i stosują go takie gwiazdy, jak Madonna, Demi Moore, Jennifer Aniston, Britney Spears czy Kim Kardashian, a w Polsce Beata Sadowska. Mowa o zabiegu VelaShape – tłumaczy Urszula Sztwiertnia, konsultant medyczny firmy Shar-Pol specjalizującej się w nowoczesnych systemach dla medycyny estetycznej. – Zabieg z wykorzystaniem nowoczesnego aparatu VelaShape jest bezpieczny i relaksujący, w niczym nie przypomina zabiegów plastycznych czy tych polegających na odsysaniu tłuszczu. Mimo to jest skuteczny, a efekt to redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej o 1,5 – 2 cm po jednym zabiegu. Zresztą, patrząc na efekty gwiazd, chyba lepszej rekomendacji nie potrzeba.

VelaShape

VelaShape™III to nowy aparat do nieinwazyjnego oraz trwałego modelowania wszystkich obszarów ciała. Redukuje tkankę tłuszczową i ujędrnia skórę w miejscach, w których innych aparatów nie wolno lub nie powinno się stosować, np. podbródek, bawoli kark. Dzięki możliwości dopasowania aplikatorów do małych obszarów oraz bardzo wysokiej mocy bipolarnego prądu RF 150W, zabieg jest bezpieczny i skuteczny w obszarach niedostępnych dla innych urządzeń (głowa, kręgosłup). Skuteczność wynosi 97% już po pierwszym zabiegu. Opatentowany System SmartRF™ gwarantuje efekt zabiegu niezależnie od cech osobniczych. Działanie podciśnienia oraz masażu mechanicznego równocześnie z prądem RF powoduje podgrzanie tkanki tłuszczowej w całym przekroju do temperatury 450C oraz ujędrnienie skóry. Zabieg jest szybki i nieuciążliwy.

Zabieg VelaShape sprawi, że marzenia o smukłej sylwetce nabiorą realnych kształtów. Nie ma skutków ubocznych, nie powoduje efektu jo-jo i chociażby z tego powodu jest lepszym rozwiązaniem od rygorystycznych, szkodzących przemianie materii diet.

Na podstawie informacji prasowej