Pośladki piękniejsze niż kiedykolwiek

Jak poprawić pośladki?

Pośladki piękniejsze niż kiedykolwiek!

Kształtne pośladki wolne od cellulitu to zmora wielu kobiet. Walczymy przy pomocy peelingów, masaży, katujemy się ćwiczeniami – często bez rezultatów. A piękne, kształtne pośladki przykuwają wzrok mężczyzn, są ozdobą kobiety, a nade wszystko poprawiają humor nam samym, kiedy oglądamy siebie w lustrze.

Kiedy wszystkie inne metody upiększenia pupy i ud zawodzą, warto zwrócić się o pomoc do gabinetu medycyny estetycznej. Współcześnie oferowane zabiegi na pośladki potrafią zdziałać cuda, a co najważniejsze, ich efekty utrzymują się przez długi czas.

Powiększenie pośladków.

Jedną z najpopularniejszych metod jest przeszczep własnej tkanki tłuszczowej pobranej z innego miejsca do pośladków. Zabieg ten jest mało inwazyjny, ponieważ posługujemy się podczas niego swoimi własnymi komórkami. Co więcej, daje piękny, naturalny efekt, dlatego pacjentki chętnie się mu poddają.

Innym sposobem jest wszczepienie silikonowych implantów do pośladków. Jest to metoda bardzo podobna do tej, którą stosuje się przy powiększaniu piersi. Jej wadą jest natomiast to, że wkładki silikonowe posiadają swoją określoną żywotność, dlatego co kilka lat trzeba poddawać się kolejnym zabiegom i je wymieniać.

Ujędrnienie pośladków.

Opadające pośladki to zmora wielu kobiet. Zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia ze znaczną utratą masy ciała. Na ciele pozostają fałdy skórne, które trudno usunąć. Na szczęście i na to są sposoby.

Ciekawym rozwiązaniem na ujędrnienie i podniesienie pośladków jest użycie nici liftingujących. Wszczepione pod skórę z czasem rozpuszczają się, jednocześnie pobudzając organizm do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny w tej partii ciała.

Podobny efekt uzyskuje się poprzez podgrzanie skóry przy użyciu fal radiowych. To rozwiązanie również wspomaga produkcję kolagenu.

Redukcja cellulitu.

Pomarańczowa skórka nie tylko wygląda nieatrakcyjnie, ale w zależności od stopnia zaawansowania cellulitu może on także stanowić zagrożenie dla zdrowia. Kiedy ćwiczenia i ogólnodostępne preparaty antycellulitowe zawodzą, warto zastanowić się nad profesjonalnym zabiegiem.

Jedną z propozycji jest lipomasaż, który pobudza naturalne procesy lipolizy. W efekcie nie tylko traci się tłuszcz z organizmu, a więc zmniejsza obwód ud i pupy, ale także skutecznie walczy się z cellulitem.

Można skorzystać także z klasycznej mezoterapii bądź mezoterapii bezigłowej. W metodzie tej lekarz dermatolog pracuje na tkankach w warstwie podskórnej. Zabieg ten nie tylko redukuje cellulit, ale także poprawia mikrokrążenie i metabolizm skóry.

Współczesna medycyna jest w stanie znaleźć rozwiązanie na większość naszych bolączek. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś cieszyła się pięknymi pośladkami!