Spraw sobie prezent na Dzień Matki

vouchery na dzień matki

Co kupić na prezent swojej mamie? Jaki byłby ciekawy i kreatywny? A może Ty zastanawiasz się, co chciałabyś otrzymać jako mama? Pomysły na prezent na Dzień Matki są różne. Może wybrać zabiegi dla mamy? A może, jako mama, sama spraw sobie prezent na Dzień Matki?

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezent-na-dzien-matki

Co na prezent na Dzień Matki? Oryginalny pomysł na prezent

Matka jest tylko jedna. Co roku obchodzi swoje święto. Dla wielu z nas to najważniejsza osoba w życiu. Dzień Matki w Polsce przypada na dzień 26 maja i jest wyrazem szacunku dla wszystkich kobiet, które zniosły trud rodzicielstwa, lecz też cieszyły się związaną z nim radością. Co kupić na prezent na Dzień Matki? Jaki pomysł będzie oryginalny i ciekawy?

W dniu 26 maja mamy zwykle obdarowywane są laurkami, kwiatami czy perfumami przez własne dzieci. Niezależnie od tego, czy te są jeszcze małe, wyrośnięte czy nawet są osobami posiadającymi już własne pociechy. Dla matek bowiem, bez względu na nasz wiek, zawsze pozostaniemy dziećmi. Oczywiście, prezent na Dzień Matki powinien być pomyślany stosowanie do wieku rodzica. Jaki byłby fajny i kreatywny? Ciekawy pomysł na prezent może sprawdzić mamie wiele radości. Pozostaje pytanie: co wybrać?

Jeżeli sama jesteś już mamą, z pewnością dostawałaś niejednokrotnie wspomniane wyżej laurki czy bombonierki i kwiaty. Nie ma w tym oczywiście nic złego – takie prezenty zawsze sprawiają radość, szczególnie otrzymane od partnera czy męża oraz dzieci. Być może jednak w tym roku warto byłoby nieco zaszaleć? Kto powiedział, że nie możesz sobie samej podarować prezentu na Dzień Matki?!

Prezent na Dzień Matki - fajny, ciekawy, kreatywny

Kreatywny prezent na Dzień Matki wymaga od nas sięgnięcia wyobraźnią nieco dalej niż do kwiaciarni czy półki z czekoladkami. Fajny i ciekawy może okazać się oczywiście bukiet czy droga bombonierka bądź buteleczka ekskluzywnych perfum. Jest to jednak typowy prezent na Dzień Matki, a my myślimy o czymś oryginalnym. W jakim kierunku powinny pójść nasze myśli?

Mama to kobieta, a praktycznie każda kobieta pragnie być piękna i zadbana. Czasami nasze rodzicielki twierdzą inaczej, ponieważ mają tendencje do poświęcania się i mówią, że nie zależy im już na urodzie tak jak kiedyś. Nie wierzmy w to, ponieważ same doskonale wiemy, że potrzeba bycia docenianą, zadbaną i piękną leży w naszej naturze. Tak samo jest z każdą mamą. Jeżeli już nią jesteś, z pewnością nie zaprzeczyc. Dlatego też fajny, ciekawy i kreatywny prezent na Dzień Matki może dotyczyć właśnie sfery piękna i urody. Może być czymś, czego nie wstawia się do wazonu lub zamyka w buteleczce, ale pozwala zrelaksować się i zadbać o sferę ciała, ducha oraz umysłu.

Fajny, ciekawy i kreatywny prezent na Dzień Matki może dotyczyć właśnie sfery piękna i urody. Może być czymś, co pozwala się zrelaksować i zadbać o sferę ciała, ducha oraz umysłu.

Jeżeli jesteś już mamą, spraw sobie prezent na Dzień Matki, który będzie czymś nietypowym. Nigdzie nie jest napisane, że po porodzie kończy się dla Ciebie czas dbania o siebie i powinnaś już o tym myśleć mniej, a najlepiej w ogóle! Na co się zdecydować? Z pewnością któraś z naszych propozycji okaże się dla Ciebie atrakcyjna. Jeżeli nigdy wcześniej nie miałaś okazji spróbować tego, co podsuwamy jako pomysł na prezent na Dzień Matki – tym bardziej powinnaś!

Zatem, skoro już wiemy, w którym kierunku iść, jaki prezent na Dzień Matki wybrać?

Jaki prezent na Dzień Matki - może wizyta w SPA?

Wizyta w SPA jako prezent na Dzień Matki może okazać się strzałem w dziesiątkę. Dla każdej kobiety jest to niepowtarzalne doznanie, a szczególnym okazuje się dla mam, które mają szansę oderwać się od codziennych obowiązków, rezerwując kilka godzin wyłącznie dla siebie. Wizyta w SPA to czas, gdy otoczone jesteśmy opieką, dbamy o urodę i dobre samopoczucie. Nie ma chyba kobiety, która po takim zabiegu nie będzie czuła się jak bogini. To fajny i ciekawy pomysł na prezent na Dzień Matki w każdym wieku.

Jeżeli zatem nie wiesz, jaki prezent na Dzień Matki wybrać, może wizyta w SPA okaże się tym idealnym. Najlepszym rozwiązaniem powinno być voucher na SPA, dzięki której mama będzie sama mogła zdecydować, kiedy chce odwiedzić SPA. W zależności od ceny, którą zdecydujesz się zapłacić, zapewnić jej możesz rozmaite:

Spraw sobie prezent na Dzień Matki pomysl-na-prezent-dla-mamy

Na pewno sama chętnie skorzystałabyś z takiej oferty, co jeszcze bardziej przemawia za tym, że voucher na SPA może okazać się idealnym pomysłem na prezent dla mamy.

Prezent na Dzień Matki. Zabiegi estetyczne dla mamy

Jeżeli pomysł na prezent na Dzień Matki wciąż pozostaje dla Ciebie kwestią nierozstrzygniętą, bo wspomniany karnet dawałaś już np. rok temu czy przy innej okazji, proponujemy Ci kilka innych, ciekawych i oryginalnych rozwiązań.

Zabiegi estetyczne jako pomysł na prezent dla mamy obejmować mogą nie tylko te w SPA. Obecny poziom usług medycyny pozwala na zadbanie o prawie każdą sferę naszego zdrowia i ciała. Dlatego oryginalnym i fajnym pomysłem na prezent na Dzień Matki okazać się mogą zabiegi dla mamy. Jeżeli wiesz, że od dłuższego czasu coś jej w sobie nie pasuje, narzeka i chciałaby to zmienić, masz szansę zrobić jej wyjątkową niespodziankę.

Rodzaje zabiegów idealnych na prezent

Zabiegi estetyczne dla mamy obejmować mogą takie dziedziny jak stomatologia, chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna czy ortopedia. Obecnie istnieje szeroki zakres możliwości, jeżeli chodzi o wybielanie zębów, plastykę piersi, operację biustu, leczenie zębów ortodontyczne i zachowawcze, koronki porcelanowe, implanty czy zabiegi kosmetyczne na twarz (np. usuwanie trądzika). Zabiegi dla mamy to także plastyka nosa, wygładzanie zmarszczek, usuwanie cellulitu bądź blizn, zabiegi związane z włosami (depilacja, owłosienie) czy terapie światłem, a także rozmaite zabiegi związane ze skórą.

Prezent na Dzień Matki w formie zabiegów z pewnością będzie czymś nietypowym i kreatywnym. Powinnaś jednak pamiętać, by dobierać go starannie, w zależności od preferencji i sytuacji rodzica.

Co wybrać? Jest to sprawa indywidualna i zależy przede wszystkim od sytuacji oraz preferencji osoby, która ma być poddawana zabiegom. Prezent na Dzień Matki w formie zabiegów z pewnością będzie czymś nietypowym i kreatywnym, powinnaś jednak pamiętać, że należy go dobierać starannie, w zależności od preferencji i sytuacji rodzica. Przed wykonaniem większości z nich wymagana będzie konsultacja ze specjalistą. Powinnaś także sama zainteresować się zdrowiem mamy, by nie okazało się, że prezent na Dzień Matki, który kupisz, jest nietrafiony.

Ile kosztować mogą zabiegi dla mamy? Tutaj oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi – wszystko zależy od tego, co chcemy zrobić. Czy zabiegi dla mamy są drogie? Również tutaj odpowiedź jest podobna. Warto jednak wiedzieć, że w obecnych czasach nie musimy pokrywać kosztów od razu, płacąc całość gotówką. Jeżeli decydujesz się na prezent dla mamy w formie zabiegów, możesz skorzystać z opcji płatności na raty. Dzięki temu rozłożysz koszty na części i spłacisz w dogodny dla siebie sposób. Cytując popularną sentencję – Wilk syty i owca cała.

Ciekawy prezent na Dzień Matki - wybielanie zębów

Która z nas nie marzy o śnieżnobiałych zębach? Te najczęściej widzimy na reklamach i okładkach czasopism, niekiedy również u innych osób. Co trzeba robić (lub czego się wystrzegać), by mieć takie zęby? Czy w większości przypadków to magia telewizji, a może geny?

Do Polski już jakiś czas temu przyszło dawno modne na Zachodzie wybielanie zębów. Taki zabieg może okazać się ciekawym pomysłem na prezent na Dzień Matki. Jeszcze kilkanaście lat temu nie każdy zakład stomatologiczny oferował takie usługi. Dzisiaj jest to prostsze.

Na czym polega wybielanie zębów? Jest to proces rozjaśniania barwy o kilka tonów, w zależności od indywidualnej sytuacji pacjenta oraz stanu jego uzębienia. Z reguły wybielanie zębów odbywać się może na dwa sposoby:

Spraw sobie prezent na Dzień Matki zabiegi-estetyczne-dla-mamWybielanie nakładkowe, tzw. nocne, polegające na stosowaniu specjalnych nakładek sporządzonych w oparciu o pobrany wcześniej wycisk. Nakładki pokrywa się na noc lub na kilka godzin w ciągu dnia specjalnym żelem, dzięki któremu zęby odzyskują biały kolor. Po określonym czasie stosowania nakładek umawiana jest wizyta ze stomatologiem, podczas której podejmuje się dalszą decyzję co do leczenia.

Spraw sobie prezent na Dzień Matki kosmetyczne-prezentyWybielanie w gabinecie stomatologicznym, trwające około 2 godzin. Podczas zabiegu powierzchnię zębów nakłada się specjalny żel wybielający, a potem naświetla specjalistyczną lampą o odpowiedniej długości fal. Ten sposób, w odróżnieniu od wybielania nakładkowe, daje natychmiastowy efekt.

Jeżeli marzysz o śnieżnobiałych zębach, to poza dbaniem o ich pielęgnację w sposób naturalny, może warto zainwestować w zabieg wybielania. Taki prezent na Dzień Matki okazać sprawić może wiele radości i będzie widoczny gołym okiem. Boisz się, że nie będzie Cię na niego stać? Warto skorzystać z płatności ratalnej, podobnie jak w przypadku innych zabiegów z zakresu estetyki. Sprawiając taki prezent na Dzień Matki sobie czy swojej rodzicielce, z pewnością się nie zawiedziesz.

Zabiegi estetyczne dla mamy z zakresu stomatologii obejmują nie tylko wybielanie zębów. Być może Tobie lub Twojej mamie pomogłyby zęby porcelanowe lub specjalistyczne leczenie zębów? Warto zastanowić się i ewentualnie skonsultować te sprawy ze specjalistą. Prezent na Dzień Matki, który będzie praktyczny i starczy na lata, wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Któż bowiem nie cieszyłby się z białych, prostych, ale przede wszystkim zdrowych zębów?

Prezent na Dzień Matki – do 50, 100 i 300 zł

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezet-do-100-zl

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1kubek

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1ramka na zdjęcie

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1poduszka

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1zestaw do makijażu

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1rękawica kuchenna

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1sztuczna biżuteria

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1koszulka

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1bon na sesję fotograficzną

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1voucher do SPA

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1bilety do kina lub teatru

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1karta podarunkowa do ulubionego sklepu odzieżowego

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1bon na książkę

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1płyta ulubionego wykonawcy

Spraw sobie prezent na Dzień Matki zabiegi-dla-mamy

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1voucher do SPA ekskluzywny

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1pakiet zabiegów relaksacyjnych

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1voucher na masaże

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1kurs na warsztaty gotowania – kuchnia egzotyczna

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1kurs tańca

Spraw sobie prezent na Dzień Matki prezenty-na-dzien-mamy-1karnet na siłownię lub do klubu fitness

Prezent na Dzień Matki - ekskluzywne zabiegi estetyczne dla mamy

Tak, jak wspominaliśmy wcześniej, idealnym prezentem na Dzień Matki mogą okazać się zabiegi estetyczne. To coś naprawdę ekskluzywnego i nietypowego. Poniżej podajemy zabiegi dla mamy, które możesz wybrać i sfinansować na raty:

  • wybielanie zębów
  • zęby porcelanowe
  • leczenie zębów
  • operacja biustu
  • plastyka piersi
  • ostrzykiwanie, wypełnianie i wygładzanie bruzd
  • procedury dermatologiczne i kosmetologiczne – usuwanie blizn, zabiegi związane z owłosieniem, depilacje laserowe, terapie światłem, usuwanie trądzika
  • korekcje defektów estetycznych – cellulit, rozstępy, zbyt małe piersi

Prezent z okazji Dnia Matki – co wybrać?

Pamiętaj, że jeżeli chciałabyś np. zafundować mamie bądź sobie zabieg estetyczny, a nie stać Cię na jednorazowe pokrycie kosztów, możesz skorzystać z płatności ratami. To idealne rozwiązanie dla wielu z nas, dzięki któremu nie odczujemy mocno wydatku na coś, co nie tylko sprawi wiele radości, lecz również może odmienić nasze życie.