Gold Oil Body Shine – podkreślona opalenizna

Body Shine Oil

Czas wakacji już prawie za nami. Urlop wielu z nas przyniósł piękną opaleniznę, która teraz, przy nieco delikatniejszym słońcu, możemy doskonale podkreślić. Jeśli natomiast wakacje nie uraczyły nas słoneczną pogodą, możemy zadbać o to, aby nasza skóra nabrała złocistego blasku.

Naturalny preparat serii Loton® Spa&Beauty – Gold Oil Body Shine to rozświetlający suchy olejek do ciała. Został stworzony na bazie parafiny, w której zatopiono drobniutkie cząsteczki pyłu brokatowego, dające na skórze efekt złocistej poświaty. Skład wzbogacono olejkiem ze słodkich migdałów, który za sprawą witaminy E pielęgnuje skórę i ma działanie odmładzające.

Olejek nie zawiera silikonów, parabenów i alergenów. Lekka, sucha formuła preparatu nie daje uczucia lepkości i nie obciąża skóry. Bardzo dobrze rozprowadza się i jest bardzo wydajny – już jedna kropla nadaje wybranej partii ciała złoty odcień. Szklana buteleczka, w której zamknięty jest produkt, posiada wygodny dozownik.

Olejek do ciała Loton® Spa&Beauty – Gold Oil Body Shine podkreśla opaleniznę lub nadaje lśniący odcień tym partiom ciała, które chcemy wyeksponować. Delikatnie roztarty na skórze zwróci uwagę na kości policzkowe, piękny dekolt albo nogi, które jednocześnie optycznie wygładzi. Może być stosowany przez cały rok.

Pojemność: 30 ml
Cena: ok. 19,90 zł