Święta w doskonałym nastroju

Święta tuż, tuż, a wraz z nimi świąteczny nastrój. Kosmetyki pachnące korzennymi przyprawami nie tylko go podkreślą, ale także znakomicie wpłyną na skórę i zrelaksują nas.

Zapach wanilii i czekolady dla znakomitej większości ludzi jest przyjemny. Wynika to z tego, że wanilia poprawia nastrój, ma działanie odprężające, a tym samym antydepresyjne. Czekolada z kolei stymuluje mózg do produkcji serotoniny, hormonu szczęścia. Oba zapachy wzajemnie się uzupełniają i wzmacniają swoje dobroczynne działanie.

Inną przyprawą, która kojarzy się ze Świętami, jest cynamon. Cynamon ma działanie rozgrzewające. Poprzez pobudzenie krążenia ciało szybciej się rozgrzewa, a toksyny szybciej zostają z niego usunięte. Zapach cynamonu odpręża i jednocześnie pobudza do działania.

Święta w doskonałym nastroju dr-stopa-sol-cynamonowaŚwiąteczne zapachy znajdziemy w różnych kosmetykach, m.in. w produktach marki Floslek Laboratorium.
Sól cynamonowa rozgrzewająca do stóp doskonale sprawdzi się jako antidotum na zmęczone świątecznymi przygotowaniami, przemarznięte stopy, natomiast Masło do ciała Wanilia & Czekolada nada skórze miękkość i prawidłowe nawilżenie. Zawarte w nim olej słonecznikowy i babassu, oliwa z oliwek, a także masło Shea pielęgnują skórę i sprawiają, że staje się aksamitna i pełna blasku. Wazelina Lip Care o apetycznych zapachach wanilii i czekolady pomaga chronić usta przed szkodliwym działaniem mrozu i wiatru. Regeneruje również powierzchnię ust i sprawia, że odzyskują zdrowy wygląd.

Dr Stopa Sól cynamonowa rozgrzewająca 500 g – 15,99 zł
Natural Body Masło do ciała Wanilia & Czekolada 240 ml – 24,99 zł
Lip Care Wazeliny do ust 15 g – 6,99 zł