Pozbądź się tłuszczyku w 25 minut

Spalanie tkanki tłuszczowej - 25minut

Jesteś zabiegana – praca, dom, dzieci. W tym codziennym pędzie ciągle brakuje ci czasu, by zadbać o siebie, a fałdki tłuszczu i dodatkowe centymetry w talii spędzają ci sen z powiek. Nie jesteś sama. To problem wielu kobiet w każdym wieku. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna znalazła dla niego rozwiązanie. Z pomocą przychodzi SculpSure.

Tłuszczyku jednak za wiele!

Tłuszczyk odkłada się najczęściej na udach, brzuchu i boczkach. Niestety w tych miejscach jest on niezwykle trudny do zredukowania. Pozbycie się go „domowymi” sposobami wymaga dyscypliny żywieniowej, regularnych ćwiczeń, a na to niestety potrzeba czasu. Co jeśli go nie mamy? Odpowiedzią jest SculpSure.

Co tej SculpSure?

SculpSure to jeden z najnowocześniejszych zabiegów modelowania sylwetki. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, przy użyciu lasera diodowego w skuteczny i szybki sposób pozbędziemy się niechcianego tłuszczyku z takich miejsc, jak brzuch czy tzw. boczki. Co ważne metoda ta jest nieinwazyjna, bezbolesna, a skorzystać z niej mogą osoby o każdym typie skóry i sylwetki.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg trwa zaledwie 25 minut! Po przyłożeniu aplikatorów wiązka lasera przenika bezpośrednio do komórek tłuszczowych, które podgrzewane są do temperatury 42-47 stopni Celsjusza. Komórki ulegają uszkodzeniu i z czasem w naturalny sposób usuwane są z organizmu. Podczas zabiegu stosowany jest również system chłodzenia, który wyrównuje temperaturę, zapewnia komfort i zapobiega uszkodzeniu skóry. Zabieg ten nie wymaga rekonwalescencji, a po jego zakończeniu z powodzeniem można wrócić do codziennych obowiązków.

Co z efektami?

Rezultaty, jakie uzyskuje się po 25-minutowym zabiegu są zaskakujące. Pozwala on na redukcję nawet 24 procent tkanki tłuszczowej i to w dodatku bez konieczności przeprowadzenia zabiegu chirurgicznego i użycia skalpela. Pierwsze będą dla nas widoczne po 6 tygodniach, a optymalne uzyskamy do 12 tygodniu i co ważne są one trwałe.

Ile to kosztuje?

Zabieg ten nie należy do najtańszych. Jego cena kształtuje się w zależności od użytych do zabiegu aplikatorów. Koszt wynosi od ok. 1000 do 5000 złotych.