Maska peelingująca na dłonie L’biotica

Po lecie skóra dłoni bywa wysuszona i szorstka. Ekspresową regenerację dłoni zapewni w tej sytuacji maska peelingująca L’biotica – profesjonalny zabieg pielęgnujący na dłonie do samodzielnego wykonania w domu.

Maska peelingująca na dłonie L’biotica maska_na_dlonie_intPeelingującą maska na dłonie L’biotica ma postać nasączonych rękawiczek. Jest jedynym tego typu produktem na polskim rynku. Naturalny peeling zapewniają naturalne składniki: aloes, ekstrakt z kwiatów róży oraz ekstrakt z papai. Za nawilżenie i dodatkową pielęgnację skóry dłoni odpowiada kwas hialuronowy i alantoina.

Nowoczesna technologia pozwala na doskonałe wykorzystywanie przez skórę substancji aktywnych zawartych w masce. Ciepło ciała utrzymywane przez rękawiczki na stałym, wyższym niż bez rękawiczek poziomie, stopniowo uwalnia składniki i pomaga im głębiej wnikać w warstwy skóry. Maska peelingująca na dłonie L’biotica już po 20-30 min. delikatnie usuwa martwy naskórek, przywraca skórze rąk gładkość i wyrównuje koloryt. Jest bardzo dobrym wstępem do zabiegów regenerujących na dłonie i manicure. Nadaje skórze rąk świeżość i młodszy wygląd.

Cena: ok. 13 zł