URODA DOJRZAŁOŚCI

Współcześni seniorzy korzystają z uroków życia równie chętnie jak osoby młodsze. O wygląd i rozwój dbają tak, jak o zdrowie i dobre samopoczucie. Ich urodę pozwolą zachować zabiegi medycyny estetycznej, wśród których trzy będą szczególnie pomocne dla osób w wieku 50+, borykających się z trzema podstawowymi problemami skóry dojrzałej.

Problem 1: „bawoli kark”
„Bawoli kark” to określenie złogów tłuszczu zlokalizowanych w górnej części grzbietu między łopatkami. Nagromadzenie tkanki w tym obszarze nie jest chorobą samą w sobie, ale efektem np. zaburzeń endokrynologicznych, takich jak zespół Cushinga, bądź zaburzeń hormonalnych, otyłości i przyjmowania sterydów. „Bawoli kark” nie jest przyczyną innych komplikacji, jednak często jest powodem zakłopotania i niezadowolenia ze swojego wyglądu.
Sposób leczenia: VelaShape III
VelaShape III to wyjątkowy system do nieinwazyjnej i trwałej redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki bardzo wysokiej mocy bipolarnego prądu RF 150W (najwyższa moc spośród dostępnych urządzeń na rynku) zabieg gwarantuje skuteczność 97% już po pierwszym zabiegu. W urządzeniu pierwszy raz na świecie zastosowano inteligentny system SmartRF™ wykorzystujący generator z zamkniętą pętlą RF, dopasowujący energię do impedancji tkanki pacjenta. W trakcie zabiegu VelaShape III na skutek mechanicznego i termicznego działania na tkankę łączną zlokalizowaną na karku, następuje jej redukcja.

Problem 2: wiotka skóra twarzy z naczynkami
Zmarszczki, naczyniaki i brak elastyczności skóry to naturalne efekty upływającego czasu. Pierwsze wspomniane zmiany na skórze można zauważyć już ok. 30 roku życia. Trudno im jednak zapobiec, ponieważ komórki i kolagen ulegają starzeniu, a z biegiem lat zmniejsza się ich zdolność do regeneracji. Aby czuć się dobrze we własnej skórze, skutki procesu starzenia się można zminimalizować dzięki odpowiednim zabiegom, takim jak np. Trinity.