Olivenöl & Vitamine – eliksir młodości

Skóra wokół oczu najszybciej zdradza przemęczenie i niezdrowy styl życia. Jest niezwykle delikatna i cienka. W przeciwieństwie do skóry twarzy, w okolicy oka nie ma gruczołów łojowych, które chronią i zabezpieczają powierzchnię skóry łojem. To powoduje, iż skóra w tej okolicy jest bardziej podatna na wysuszanie, utratę wilgoci i starzeje się najszybciej. Dlatego, aby opóźnić proces jej starzenia, warto o nią zadbać we właściwy sposób.

Olivenöl & Vitamine – eliksir młodości olivenol-vitamine-serum-pod-oczy_int-152x300Nowość Olivenöl & VITAMINE skoncentrowane serum to bogate w składniki, silne serum przeciwzmarszczkowe w postaci koncentratu minerałów i witamin, pozwalające optymalnie pielęgnować kontur oczu.

Oliwa z oliwek wraz ze skoncentrowaną witaminą E stanowią doskonałe połączenie do właściwej pielęgnacji skóry wokół oczu. Witamina E, zwana także „witaminą młodości”, napina skórę i stymuluje powstawanie kolagenu. Jest jednym z najskuteczniejszych neutralizatorów wolnych rodników, odpowiedzialnych za przedwczesne starzenie się skóry. Działa antyoksydacyjnie, zapobiega wysuszeniu skóry i powstawaniu stanów zapalnych.

Oliwa z oliwek utrzymuje odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie cery, a także jest naturalnym filtrem UV. Wygładza zmarszczki, odświeża, działa kojąco, a także zapobiega odwodnieniu skóry i wzmacnia jej naturalną odporność.

Kosmetyki Olivenöl nie zawierają parabenów, oleju parafinowego i silikonowego. Dostępne są wyłącznie w aptekach.

Cena: ok. 30 zł (15ml)