20 lat łagodności i miodu…

Unikalna formuła ultra-odżywczego balsamu do ust Rêve de Miel® powstała w 1994 roku. Z okazji 20-lecia obecności tego produktu na rynku firma NUXE przygotowała limitowaną edycję kultowego już dziś kosmetyku.

20 lat łagodności i miodu… nuxe-urodzinowy-tort-reve-de-miel-2_int-243x300Receptura balsamu do ust Rêve de Miel® oparta jest na miodzie z akacji, słoneczniku, róży piżmowej, oleju ze słodkich migdałów, maśle shea i wyciągu z grejpfruta. Balsam regeneruje, odżywia i chroni delikatną skórę usta w każdych warunkach, zarówna podczas mroźnych zim, jak i w czasie słonecznego lata. Przynosi prawdziwe ukojenie suchym i popękanym ustom. Dzięki bogatej, ultra-kremowej konsystencji możliwy jest do stosowania w formie grubej warstwy dla uzyskania efektu regenerującej maski.

Trzy zmysłowe, szklane słoiczki balsamu w wersji limitowanej – różowy Love, żółty Smart i zielony Pop – odpowiadają na potrzeby współczesnych kobiet. Różnych od siebie, a jednak tęskniących za tym samym – prawdziwie skuteczną i luksusowa pielęgnacją.

Love zauroczy kobiety namiętne, pełne energii i zmysłowe.

Ponadczasowość Smart zostanie doceniona przez kobiety eleganckie i wyrafinowane.

Spontaniczne i hołdujące modzie kobiety wybiorą podkreślającą wolność edycję Pop.

Limitowana edycja ultra-odżywczego balsamu do ust Rêve de Miel® dostępna jest w aptekach.