Kosmetyki do włosów z wyciągiem z bambusa

L’biotica Biovax Bambus & Olej Avocado to nowa linia kosmetyków do pielęgnacji włosów słabych, cienkich, suchych, których głównym problemem jest brak gęstości.

Seria pielęgnacyjna opiera się na wyjątkowych, dobroczynnych właściwościach bambusa. Ta znana z niezwykłej żywotności azjatycka roślina dostarcza przemysłowi kosmetycznemu wyciąg z liści, olejek z młodych pędów i ekstrakt z korzenia.

Bambus jest bogatym, naturalnym źródeł krzemu, minerałów, aminokwasów i witamin, które działają na włosy wzmacniająco i pogrubiająco. Wyciąg z jego liści pobudza do życia cebulki włosów i sprawia, że włosy szybciej rosną. Skoncentrowane w olejku z młodych pędów bambusa witaminy i minerały uodparniają włosy na uszkodzenia oraz wzmacniają rdzeń włosa. Ekstrakt z korzeni, zawierający naturalny krzem, wzmacnia, pogrubia i zagęszcza włosy.

Linia Biovax Bambus & Olej Avocado zawiera kompleks 3D Bamboo Protect, który pogrubia włosy, pobudza je do wzrostu i naprawia uszkodzenia na całej ich długości. Jednocześnie odżywia i dotlenia cebulki włosowe, dzięki czemu pojawiające się nowe włosy są gęstsze i zdrowsze.

Na linię Biovax Bambus & Olej Avocado składają się intensywnie regenerujące: szampon, odżywka pielęgnacyjna i maseczka pogrubiające i zagęszczające włosy oraz olejek do włosów.