Diosmmax dla zdrowia żył

Uroda to nie tylko piękne włosy i zgrabna sylwetka. Widoczne na powierzchni nóg i rąk wypukłe, sine linie żył nie dodają uroku, nie mówiąc o tym, że ich kondycja ma wpływ na nasze zdrowie.

Diosmmax dla zdrowia żył diosmmax_pack_int-300x180Diosmmax to suplement diety, który wpływa na prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Wspomaga przepływ krwi i limfy w żyłach i tym samym przyczynia się do zmniejszenia możliwości wystąpienia obrzęków.

Diosmmax zawiera ekstrakt z ruszczyka kolczastego oraz witaminę C. Ruszczyk kolczasty pomaga w przepływie limfy i krwi w żyłach, przynosi ulgę zmęczonym nogom i daje im uczucie lekkości. Witamina C chroni komórki przed stresem oksydacyjnym oraz wspomaga produkcję kolagenu, który zapewnia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

Suplement diety Diosmmax:

  • poprawia funkcjonowanie naczyń krwionośnych
  • zwiększa elastyczność żył
  • usprawnia przepływ limfy i krwi
  • zmniejsza obrzęki nóg
  • przynosi ulgę zmęczonym nogom
  • chroni komórki przed stresem oksydacyjnym

Diosmmax polecany jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki ważne dla ochrony i zachowania właściwej elastyczności i przepuszczalności naczyń krwionośnych.

Uwagi:
Preparatu nie należy stosować w trakcie ciąży i laktacji. W takim przypadku przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem.
Interakcje:
Przy stosowaniu preparatów z ruszczykiem zaleca się ostrożność z lekami blokującymi receptory alfa-adrenergiczne i antagonistami wapnia.

Diosmmax – zdrowe żyły
suplement diety
90 kapsułek
Cena detaliczna ok. 25 zł/90 kapsułek