PQ-Age – innowacyjny peeling

Peeling PQ-Age firmy Croma-Pharma, który od stycznia 2015 r. jest  wprowadzany do polskich gabinetów kosmetycznych, zyskał już grono wielu zwolenniczek. Innowacyjność tego zabiegu polega na złuszczaniu naskórka bez… złuszczania.

W peelingu PQ –Age połączono znane i uznane w kosmetyce składniki, które jednak wcześniej nie były ze sobą zestawiane. Preparat zawiera nadtlenek mocznika, ale pomimo wysokiego stężenia kwasu trichlorooctowego, nie dochodzi do silnego zbielenia naskórka, stanu zapalnego i łuszczenia się skóry. Mieszanka kwasu trichlorooctowego połączonego z nadtlenkiem mocznika, wywołuje silną reakcję regeneracyjną w najgłębszych warstwach skóry. Koenzym Q10 w stężeniu 5% działa na skórę odmładzająco, a 10% kwas kojowy usuwa przebarwienia i ma działanie przeciwbakteryjne.

Zabieg PQ-Age nie uczula skóry na promienie słoneczne, zatem może być wykonywany o każdej porze roku, również latem.  Jest odpowiedni nawet dla bardzo wrażliwej cery. Niweluje przebarwienia, oznaki trądziku, zaskórniki, blizny, zmarszczki, rozstępy. Jest zupełnie bezbolesny, nie powoduje pieczenia ani zaczerwienienia, nie wywołuje efektów ubocznych. Dla uzyskania długotrwałego efektu rozjaśnionej, jędrnej i napiętej skóry zaleca się wykonanie serii 4 zabiegów.

Cena zabiegu w gabinecie: 300-400 zł