Nowe lakiery do paznokci marki Bell

Tego lata koniecznie wybierz się w podróż do krainy kolorów z najnowszą kolekcją lakierów GLAM WEAR TROPICAL ISLAND marki Bell. Wesołe, energetyczne barwy zniewolą i uzależnią Cię bez reszty! Możesz wybrać jeden z gamy siedmiu soczystych odcieni, albo zaszaleć i pomalować paznokcie różnymi odcieniami – wybór należy do Ciebie. Zachwycaj trwałym, modnym manicure gdziekolwiek się pojawisz!

Nowe lakiery do paznokci marki Bell 524206235
Alternatywę o bardziej stonowanych kolorach znajdziesz w najnowszej kolekcji lakierów Glam Wear Blue Lagoon marki Bell. Błękit nieba, głębia laguny, urokliwy kolor niezapominajek, a do tego odrobina subtelnej bieli. Wybierz ulubiony odcień i poczuj jego niebywałą moc.

Nowe lakiery do paznokci marki Bell 1312964065
Unikalne komponenty oraz specjalny plastyfikator zapewnia elastyczną, niepękającą  i nieodpryskującą powłokę na paznokciach. Lakier jest niezwykle trwały, ma doskonałą przyczepność i bardzo szybko schnie. Efekt Glossy Colour zapewnia ekstra mokry połysk, a po aplikacji nie musisz używać preparatu nabłyszczającego. Płaski, szeroki pędzelek ze specjalnym włosiem ułatwia aplikację. Lakier nie pozostawia smug i zacieków.