Fryzura o podwójnej objętości

Perfekcyjnie wystylizowana, pełna objętości fryzura nigdy nie wychodzi z mody, niezależnie od stylu. W przypadku włosów „więcej” zawsze znaczy lepiej. Eksperci Wella stworzyli nową linię Wellaflex Instant Volume Boost, która pomaga uzyskać podwójną objętość fryzury (w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji), a także elastyczne i długotrwałe utrwalenie aż do 24 godzin.

Podwójna objętość z nową linią Wellaflex Instant Volume Boost

W skład linii Wellaflex Instant Volume Boost wchodzą: pianka, lakier oraz żel w spray’u. Wystarczy jedno naciśnięcie aplikatora, aby uwolnić miliony cząsteczek, które unoszą i oddzielają poszczególne pasma, nadając fryzurze podwójną objętość. Wyjątkowym kosmetykiem w kolekcji jest nasycona cząsteczkami tlenu innowacyjna pianka, dzięki której będziesz zachwycać pełną objętości fryzurą i  odważysz się w życiu na więcej.

Pianka nasycona cząsteczkami tlenu – jak to możliwe?

Naciśnięcie aplikatora pianki powoduje uwolnienie milionów unoszących włosy drobinek, które po zetknięciu z powietrzem natychmiast zmieniają się w lekką, puszystą masę. Pianka nabiera wtedy objętości, nadając ten efekt również  włosom. Dzieje się tak za sprawą tlenu, którego cząsteczki przenikają pomiędzy drobinki pianki, zwiększając jej objętość, co umożliwia dokładne wnikanie w głąb fryzury. Unoszące drobinki pianki o kulistych kształtach osiadają na poszczególnych włosach i odpychają je od siebie, dając w ten sposób błyskawiczny efekt podwójnej objętości. Pianka Wellaflex Instant Volume Boost to innowacyjny kosmetyk, który skutecznie pomoże osiągnąć podwójną objętość (w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji), elastyczne i długotrwałe utrwalenie aż do 24 godzin, a jednocześnie pozostawia uczucia lekkości i nie wysusza włosów.

Linię Wellaflex Instant Volume Boost tworzą:
pianka Wellaflex Instant Volume Boost 200 ml – do stosowania na wilgotne włosy
– żel w spray’u Wellaflex Instant Volume Boost150 ml – do nadawania kształtu fryzurze z wilgotnych lub suchych włosów
– l
akier Wellaflex Instant Volume Boost 250 ml – do utrwalania przygotowanej fryzury

Maksymalna rekomendowana cena detaliczna każdego produktu z nowej kolekcji Wellaflex: 14,99 zł