Ile kosztuje operacja warg sromowych?

Pytania i odpowiedziKategoria: WaginoplastykaIle kosztuje operacja warg sromowych?
Jasnd zapytał 2 lata temu

Czy mógłby mi ktoś napisać jaki jest koszt takiej operacji?

1 odpowiedzi
Pytania Personel odpowiedział 2 lata temu

Niestety, waginoplastyka to zabieg, który jest stosunkowo rzadko finansowany przez NFZ. Co więcej, jeśli jest już refundowany, to często w placówkach, które nie spełniają najwyższych, nowoczesnych standardów. Chcąc więc otrzymać kompleksową opiekę, skuteczne znieczulenie oraz doświadczonych lekarzy, musimy zdecydować się na leczenie prywatne. Sprawdźmy więc jak wyglądają koszty zabiegu oraz pobytu w klinice.
W zależności od gabinetu, ceny mogą wahać się od 6 do 10 tysięcy złotych. Na cenę wpływ ma zarówno doświadczenie lekarza, termin wykonania usługi, jak i standard kliniki. Są to kwoty przekraczające możliwości wielu osób. Na szczęście nie musi oznaczać to rezygnacji ze spełnienia swoich marzeń o odzyskaniu dawnego wyglądu i satysfakcji z seksu.
Istnieją bowiem Mediraty, czyli raty na procedury medyczne. Decydując się na prywatny zabieg, możemy uzyskać finansowanie, dzięki któremu przez kolejne miesiące będziemy spłacać je w niewielkich ratach, które nie będą stanowić obciążenia dla domowego budżetu.