Znamy rewolucyjny zabieg na starzenie sie skóry!

Wstrzykiwanie botoksu

Z wiekiem główne oznaki starzenia się skóry – zmarszczki i utrata jędrności – stają się bardziej widoczne. I choć są nieuniknione, spędzają sen z powiek niejednej kobiecie.

Dlaczego skóra się starzeje?

W miarę upływającego czasu poziom substancji, dzięki którym nasza cera wygląda młodo, ulega obniżeniu. Te substancje to m.in. kolagen i elastyna.

Do starzenia się skóry przyczyniają się również czynniki wewnętrzne i zewnętrzne, które mogą zdecydowanie przyspieszyć ten proces. Ekspozycja na słońce, palenie tytoniu, suchość skóry spowodowana wiekiem, to tylko niektóre z nich. Na szczęście możemy podjąć pewne kroki, które pomogą nam ograniczyć pojawianie się i widoczność zmarszczek, a przy okazji dodadzą skórze blasku – mówi dr Monika Mazur, lekarz zajmujący się medycyną estetyczną w Body Care Clinic.

Ellanse – jeden zabieg, dwie korzyści

Jednym z ulubionych zabiegów gwiazd Hollywood i celebrytek jest zabieg z wykorzystaniem wypełniaczy.

Powszechnie znane wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego pozwalają na redukcję zmarszczek oraz fałdów skórnych. Nowością w medycynie estetycznej są zabiegi z zastosowaniem Ellanse. Preparat ten dzięki zawartości preparatu biostymulującego, jakim jest polikapropalton nie tylko wypełnia zmarszczki, ale też pobudza skórę do produkcji nowego kolagenu– wyjaśnia dr Monika Mazur. – Ten biostymulator zyskał już popularność na całym świecie dzięki swoim niepowtarzalnym właściwościom. Ellanse uzupełnia objętość kolagenu, a po dłuższym czasie odbudowuje go, co pozwalają uzyskać naturalny i młody wygląd.

Ellanse polecany jest do korekcji fałdów nosowo-wargowych, podniesienia opadających kącików ust, likwidacji tzw. marionetek, a także do rewitalizacji skóry. Bardzo dobrze sprawdza się na szczególnie delikatnej okolicy szyi. Zabieg Ellanse z powodzeniem może być wykonywany także u mężczyzn.

Efekty naturalne i długo widoczne

Zabieg z użyciem preparatu Ellanse koryguje pojawiające się z wiekiem zmarszczki i fałdy oraz stymuluje produkcję własnego kolagenu w skórze. Dużą zaletą zabiegu jest fakt, że jego efekty dają wrażenie wyjątkowej naturalności i są długotrwałe – utrzymują się od 1 roku do 4 lat.

Postęp technologiczny w medycynie estetycznej stworzył ogromne możliwości w dziedzinie anti–aging oraz pielęgnacji skóry. Teraz nie musimy działać już jednotorowo. Możemy w tym samy czasie pozbyć się zmarszczek, odmłodzić skórę, przywrócić jej gęstość i naturalną jędrność.