Zima z Pantene Pro-V

Zimą włosy wymagają szczególnej troski.  Za sprawą  wiatru i mrozu tracą witalność. Nie służy im również przesuszone powietrze ogrzewanych pomieszczeń, suszarki, lokówki i prostownice. Włosy zimą stają się matowe i łamliwe, wypadają, elektryzują się i puszą.

Zima z Pantene Pro-V pantene_ochrona_przed_wypadaniem_wlosow_maska_intBadania ekspertów Pantene Hair Research Institute wykazały, że włosy chronione są przed uszkodzeniami tylko wtedy, gdy ochrona obejmuje zarówno powierzchnię, jak i ich wnętrze. Szampon i odżywka Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosówwzmacniają wewnętrzną strukturę włosów i chronią ich warstwę zewnętrzną przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Dwuminutowa Maska Intensywne Wzmocnienie sprawia, że włosy stają się 10 razy odporniejsze* na wypadanie**.Błyskawiczny Tonik Wzmacniający Pantene zapewnia włosom dodatkową ochronę i zwiększa ich objętość o  40% ***.

Dzięki serii produktów Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów włosy dzielnie zniosą zimowe wyzwania.

*Wypadanie włosów spowodowane ich łamaniem, efekt po zastosowaniu szamponu + odżywki + maski do spłukiwania w porównaniu do efektu po zastosowaniu szamponu niezawierającego odżywki
** Wypadanie włosów spowodowane ich łamaniem
***W porównaniu do efektu po zastosowaniu szamponu niezawierającego odżywki.

Maksymalna rekomendowana cena detaliczna:
Szampon Ochrona Przed Wypadaniem Włosów 250ml 11,99 zł
Odżywka Ochrona Przed Wypadaniem Włosów 200ml 11,99 zł
Maska Intensywnie Wzmacniająca 200ml 21,99 zł
Błyskawiczny Tonik Wzmacniający 95ml 21,99 zł