Terapia na bazie komórek macierzystych

Czym są komórki macierzyste?

Komórki macierzyste są podstawowymi komórkami, które mają bardzo ważne właściwości – regeneracyjne oraz samodzielnej konwersji na inne typu komórek. Dlatego też komórki macierzyste są podstawą życia i odnowy każdego organizmu. Ich zdolności podziału są praktycznie nieograniczone i nieskończone. Po podziale komórka może pozostać w formie macierzystej bądź, dzięki zdolności komunikacji pomiędzy komórkami i samodzielnym rozpoznaniu środowiska, ulec konwersji do innego typu. Jest to najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda regeneracji uszkodzeń tkanek oraz ich odmładzania poprzez tworzenie nowych i zdrowych komórek.

ETANI Stem Cell Therapy ACTIVE BEAUTY REPAIRING PROGRAM SET

Luksusowy zestaw zawierający szereg kosmetyków ETANI opracowanych na bazie komórek
macierzystych pochodzenia roślinnego. Kosmetyki stymulują naturalne procesy odnowy i
dostarczają niezbędnej energii. Dzięki zdolności konwersji komórek macierzystych zabieg pobudza skórę do wytwarzania nowych, zdrowych komórek w miejsce uszkodzonych tkanek redukując zmarszczki oraz uelastyczniając skórę twarzy pozostawiając ją dodatkowo nawilżoną.

Terapia ETANI na bazie komórek macierzystych jest odpowiednia do przeprowadzania w salonach kosmetycznych jak i w warunkach domowych.

Efekty stosowania:

  • poprawia elastyczność skóry, wzmocnienie oraz zdolności absorpcji
  • chroni żywotność komórek skóry, opóźnia starzenie się komórek
  • ochrona i aktywacja komórek skóry, uzdrowienie tkanki
  • ochrona przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV, odbudowa głębokich warstw tkanki skórnej
  • szybkie przywrócenie skórze zdrowego i młodego blasku
  • redukcja istniejących oraz powstrzymanie pojawiania się kolejnych zmarszczek dzięki pobudzeniu tworzenia naturalnego kolagenu skóry

Cena: 699 zł