TEOXANE – nowa linia kosmeceutyków

Unikalna formuła – intensywnie nawilżanie i odbudowa skóry – to najważniejszy atut nowych kosmeceutyków TEOXANE Laboratories. Tworzy ją 8 produktów do pielęgnacji skóry w ciągu dnia, w nocy, po zabiegach specjalistycznych oraz jeden wyrób medyczny klasy I, dający efekt „nowej skóry”. Nowa linia kosmeceutyków uzupełnia bogatą, od wielu lat dostępną na rynku ofertę wypełniaczy TEOSYAL tego samego producenta. We wszystkich produktach na bazie kwasu hialuronowego TEOXANE wykorzystana jest innowacyjna, opatentowana technologia kwasu RHA™, głęboko odbudowująca skórę.

TEOXANE – nowa linia kosmeceutyków teoxane_perfect_skin_refiner_int-236x300-1Linię TEOXANE tworzą:

w gabinecie lekarza:
POST PROCEDURE – krem łagodzący do stosowania po zabiegu 100 ml
specjalistyczna pielęgnacja w ciągu dnia:
RHA™ PRIME SOLUTION – oczyszczający preparat do demakijażu i codziennej pielęgnacji, przygotowujący również skórę do zabiegów w gabinecie 200 ml
RHA™ SERUM – serum regenerujące skórę 30 ml
ADVANCED FILLER – krem przeciwzmarszczkowy odbudowujący skórę 50 ml:
– dla skóry normalnej i mieszanej
– dla skóry suchej
specjalistyczna pielęgnacja nocą:
PERFECT SKIN REFINER (10% AHA) – krem odnawiający skórę 50 ml
dedykowana pielęgnacja skóry:
DEEP REPAIR BALM – ultrakomfortowy balsam łagodzący 30 ml
RADIANT NIGHT PEEL (15% AHA) – wyrób medyczny klasy I, dający efekt „nowej skóry” 40 ml

Rewolucyjne działanie kosmeceutyków TEOXANE to zasługa formuły podstawowej zastosowanej w preparatach, na którą składają się: kwas hialuronowy RHA™ – reaktywator naturalnych mechanizmów skóry, umożliwiających jej głęboką regenerację, Kompleks Odbudowujący Skórę CDR – odpowiedzialny m.in. za działanie antyoksydacyjne oraz NovHyal Biotech-G® – składnik wzmacniający połączenia skórno-naskórkowe. Stopniowe uwalnianie formuły podstawowej stymuluje aktywność komórek skóry. Już po 11 dniach staje się ona grubsza, rozświetlona, wygląda zdrowiej. Każdy produkt z nowej linii kosmeceutyków łączy w sobie opatentowaną technologię kwasu hialuronowego – Resilient Hyaluronic Acid oraz kompleks zapobiegający starzeniu skóry, dostosowany do konkretnych problemów. Wysoka wytrzymałość RHA™, jego elastyczność i unikalność sprawiły, że jest on stosowany we wszystkich preparatach szwajcarskiego producenta. Produkty TEOXANE – zarówno wypełniacze, jak kosmeceutyki – wyróżniają się wysoką jakością i skutecznością w walce z oznakami starzenia.

Kosmeceutyki TEOXANE można kupić w wybranych gabinetach, a także bezpośrednio u dystrybutora: newderm.pl