Spotkanie z masażem

Masaż pleców

Piąta, jubileuszowa edycja Konferencji „Spotkanie z masażem”, organizowanego przez Serwis-Masażysta.pl, odbędzie się 22-23 października w warszawskim Centrum Adgar Plaza. Na gości czekają wykłady oraz warsztaty, prowadzone przez osoby, będące największymi autorytetami w dziedzinie masażu w Polsce. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Towarzystwo Masażystów Polskich.

Konferencja „Spotkanie z masażem” adresowana jest zarówno do zawodowych fizjoterapeutów i masażystów, jak i do amatorów i miłośników tej formy pracy z ciałem. Jej celem jest nie tylko propagowanie wiedzy na temat masażu, ale także edukowanie obecnych i przyszłych praktyków fizjoterapii.

„Konferencja okazuje się być często jedyną okazją do poznania i wymiany doświadczeń z najbardziej uznanymi specjalistami w dziedzinie masażu w Polsce. Cieszymy się, że i tym razem tak liczne grono uznanych fizjoterapeutów przyjęło nasze zaproszenie do udziału w spotkaniu” – podkreśla Rafał Uryzaj, współwłaściciel Serwisu-Masażysta.pl.

Pierwszego dnia „Spotkania z masażem” odbywać się będą wykłady, a drugiego warsztaty praktyczne. Udział w konferencji jest płatny. Dla uczestników wydarzenia przygotowano konkurs, w którym do wygrania będą nagrody od partnerów spotkania.

Szczegółowy program: http://www.serwis-masazysta.pl/aktualnosci/3796/program-godzinowy-v-konferencji-spotkanie-z-masazem

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1546541845653050/

 

fot. Shutterstock