Skąd pożyczka na operację powiększania piersi?

Powiększanie piersi jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii estetycznej.

Nie ma się co dziwić – piersi są niekwestionowanym atrybutem kobiecości. Ich mały rozmiar bywa przyczyną poczucia niskiej wartości kobiety, a to z kolei przekłada się na brak satysfakcji z codziennego życia.

Operacja powiększania piersi wykonywana przez specjalistę w dobrej klinice i przy użyciu odpowiednich materiałów jest zabiegiem bezpiecznym, ale raczej kosztownym. Trzeba brać pod uwagę wydatek od 9 000 zł nawet do przeszło 20 000 zł. Nie każdą kobietę stać na taki jednorazowy wydatek. Pożyczka na operację może pomóc w spełnieniu marzeń.

Bankowa pożyczka na operację

Pożyczka na operację może zostać udzielona przez bank albo inne instytucje finansujące leczenie. W realiach banku jest pożyczką gotówkową, która może zostać przeznaczona na dowolny cel. Jej oprocentowanie jest wysokie, jak każdej tego typu pożyczki, a rola udzielającego jej banku ogranicza się do wypłacenia pieniędzy pożyczkobiorcy. Istnieje niebezpieczeństwo, że jeśli klient banku nie jest zdeterminowany do przeprowadzenia zabiegu, wyda otrzymaną pożyczkę na inny cel niż zamierzał.

Finansowanie leczenia w ratach

W Mediratach zajmujących się finansowaniem leczenia pożyczka na operację ma charakter pożyczki celowej. Oznacza to, że jest tańsza. Przed jej udzieleniem określona zostaje wysokość pożyczki, która odpowiada wartości wykonania zabiegu leczniczego. Zabieg jest umawiany przez pacjenta w określonej klinice. Pieniądze zostają przekazane przed jego wykonaniem w całości bezpośrednio na konto wykonującego operację szpitala czy gabinetu. Pożyczkobiorca spłaca pożyczkę na operację w ratach instytucji, która jej udzieliła. Pożyczka może być rozłożona nawet na 60 rat. Raty są w takiej wysokości, że nie obciążają domowego budżetu. Dodatkowo firma specjalizująca się w obsłudze rynku medycznego służy pacjentowi swoją szeroką wiedzą na jego temat. Doradcy Pacjenta są kopalnią wiedzy na temat możliwości wykonania danego zabiegu na terenie całej Polski.

Gdzie w takim razie wziąć pożyczkę na operację powiększania piersi lub jakikolwiek inny zabieg medyczny? Na to pytanie trzeba odpowiedzieć sobie samemu. Bezpłatną konsultację możesz otrzymać po wypełnieniu zgłoszenia TUTAJ.