Liposukcja miejsc intymnych – czy można?

Pytania i odpowiedziKategoria: LiposukcjaLiposukcja miejsc intymnych – czy można?
Pytania Personel zapytał 2 lata temu
1 odpowiedzi
Pytania Personel odpowiedział 2 lata temu

Marzenie o idealnym ciele nie wyklucza miejsc intymnych. Nic więc dziwnego, że wiele pań niezadowolonych z wyglądu swojego ciała zastanawia się czy istnieje możliwość wykonania liposukcji pochwy. Dla wszystkich pań zainteresowanych tematem mamy dobrą wiadomość – tak, obecnie wykonuje się tego rodzaju zabiegi. Ich celem jest nie tylko odchudzenie łona, ale również przywrócenie mu atrakcyjnego wyglądu.
W przypadku stref intymnych wykonuje się liposukcję wzgórka łonowego, czyli części ciała, którą trudno odchudzić zarówno dietą, jak i ćwiczeniami. Panie, które uważają, że ich łono jest zbyt wybujałe i puszyste, mogą skorzystać z nowoczesnej metody liposukcji, która daje naprawdę dobre efekty, a przy tym jest całkowicie bezpieczna – podczas zabiegu stosuje się bowiem dostosowane do tego urządzenia.
Ta metoda liposukcji polega na ostrzyknięciu łona specjalną substancją, która nie tylko znieczula, ale również rozbija komórki tłuszczowe sprawiając, że tkanka staje się płynna. Następnie lekarz, przez zaledwie dwumilimetrowe nacięcie, odsysa tłuszcz ze wzgórka łonowego. Dzięki znieczuleniu zabieg ten jest bezbolesny, choć wymaga od pacjentki dbałości o swoje ciało przez kolejne tygodnie.