Jakie efekty można uzyskać za pomocą zabiegu liposukcji?

Pytania i odpowiedziKategoria: LiposukcjaJakie efekty można uzyskać za pomocą zabiegu liposukcji?
Pytania Personel zapytał 2 lata temu
1 odpowiedzi
Pytania Personel odpowiedział 2 lata temu

Rozważasz zabieg liposukcji? Nie wiesz jednak jakich efektów możesz się spodziewać i czy będą one dla Ciebie satysfakcjonujące? Postaramy się więc rozwiać Twoje wątpliwości. Przede wszystkim musisz uświadomić sobie, że liposukcja nie jest zabiegiem przeznaczonym do walki z otyłością lub dużą nadwagą. Dla wielu lekarzy optymalna jest sytuacja, w której do zabiegu przystępuje osoba o normalnej wadze ciała.
Skutkiem liposukcji nie jest bowiem odchudzanie, a wymodelowanie części ciała, w których utrzymuje się nadmiar tkanki tłuszczowej. Jest to więc propozycja dla osób, które chcą uzyskać idealny wygląd sylwetki, a nie są w stanie osiągnąć tego ćwiczeniami lub dietą. Jak pokazują zdjęcia przedstawiające efekty, jest to naprawdę możliwe. 
Warto również mieć świadomość, że efekty zależą od rodzaju zabiegu, miejsca, w którym zostaje on wykonany oraz naszych indywidualnych predyspozycji.  Najlepsza obecnie metoda, polegająca na bezinwazyjnym przeprowadzaniu zabiegu poprzez fale ultradźwiękowe, daje dobre, praktycznie od razu widoczne efekty, z których pacjenci są zazwyczaj bardzo zadowoleni.
Niestety, nie jest to najtańsza metoda i osoby, które chcą się na nią zdecydować, muszą mieć świadomość, że wydatki związane z zabiegiem będą wyższe, niż w przypadku tradycyjnego odsysania tłuszczu za pomocą skalpela. Niemniej jednak w tym przypadku nie warto oszczędzać. Pamiętajmy bowiem, że chodzi o nasze zdrowie i  dobre samopoczucie.