Peelingi Iwostin Perfectin

Nowa linia marki Iwostin do pielęgnacji domowej to profesjonalne peelingi Iwostin Perfectin oparte na działaniu kwasów. Odpowiednio do cery dobrana kuracja powierzchownymi peelingami chemicznymi pomaga w warunkach domowych uzyskać efekt poprawy kondycji skóry twarzy podobny do tego, jaki osiąga się po zabiegu dermatologicznym.

Peelingi Iwostin Perfectin to linia trzech produktów:

  • Iwostin Perfectin Purritin – profesjonalny peeling na noc dla skóry tłustej i trądzikowej
  • Iwostin Perfectin Lucidin – profesjonalny peeling na noc dla skóry z przebarwieniami
  • Iwostin Perfectin Re-Liftin – profesjonalny peeling na noc dla skóry dojrzałej

Iwostin Perfectin Purritin zawiera kwas migdałowy 5%, kwas laktobionowy 3%, alfa i beta hydroksykwasy 2%, które to składniki złuszczają naskórek oraz Zincidone, mocznik i Eurol BT, które redukują zmiany trądzikowe, wygładzają i matują skórę. Zaleca się stosowanie peelingu dla skóry tłustej i trądzikowej co wieczór przez 3-4 tygodnie, a następnie 1-2 razy w tygodniu.

Iwostin Perfectin Lucidin przeznaczony jest dla skóry z przebarwieniami. Zawiera złuszczający naskórek kwas glikolowy 12% oraz likwidujące przebarwienia, wygładzające i rozjaśniające skórę Melavoid i Dermawhite TM. Aby pozbyć się przebarwień należy stosować go co wieczór przez 3-4 tygodnie, a nastę[pnie 1-2 razy w tygodniu.

Iwostin Perfectin Re-Liftin pomaga skórze dojrzałej, która traci jędrność. Zawiera złuszczający naskórek kwas laktobionowy 7% oraz redukujące zmarszczki, wygładzające i odmładzające Regenine i Actopontine. Iwostin Perfectin Re-Liftin stosuje się co wieczór przez 2 tygodnie, a po tym okresie 1-2 razy w tygodniu.

Peelingi Iwostin Perfectin zapewniają działanie dwupoziomowe: złuszczające i pielęgnujące. Ich formuły zostały opracowane we współpracy z dermatologami w oparciu o starannie wyselekcjonowane surowce, a skuteczność potwierdzona badaniami aplikacyjnymi i aparaturowymi w niezależnym laboratorium badawczym.

Pojemność: 30 ml
Cena: ok. 50 zł