Olive Tree Spa Clinic

Olive Tree Spa Clinic to nowa linia kosmetyków do pielęgnacji dłoni i stóp. To wysokiej jakości kosmetyki dla wymagających, oparte na naturalnych składnikach, a przy tym zapewniające ucztę dla zmysłów. Przywracają skórze gładkość, elastyczność i zdrowy wygląd. To idealne rozwiązanie dla skóry wymagającej.

Drzewo oliwne wraz ze swoimi owocami już przed tysiącami lat zakorzeniło się w tradycji kosmetycznej wśród ludów basenu Morza Śródziemnego. Odkryta dawno temu potężna siła pielęgnacyjna olejku z oliwek jest wykorzystywana w najlepszych kosmetykach – również w czasach współczesnych. Dlatego właśnie oliwny ekstrakt jest podstawą receptury produktów Olive Tree Spa Clinic, które zawierają ponadto wyciągi z łagodnej mięty i kojącego aloesu. To najlepszy i niezbędny roślinny zestaw do przeprowadzenia kompletnych zabiegów regenerujących, odświeżających i odmładzających.

Gładką, elastyczną, zdrowo wyglądającą skórę gwarantuje duża ilość skoncentrowanych składników aktywnych, czystość surowców wykorzystywanych w produkcji Olive Tree Spa Clinic oraz nowoczesne formuły. Połączenie wysokiej jakości kosmetyków z wyjątkowo łatwym oraz przyjemnym sposobem ich użycia – to sposób na cudownie zadbane ciało oraz olśniewająco piękne dłonie i stopy.

Na Olive Tree Spa Clinic składają się produkty ManiSpa, PediSpa oraz BodySpa.