Odżywka do włosów GlySkinCare

Olejek arganowy jest znany ze swojego dobroczynnego działania na skórę i włosy. W odżywce GlySkinCare została wykorzystana jego zdolność długotrwałego nawilżania włosów. Pozostałe składniki odżywki GlySkinCare z olejem arganowym zostały tak dobrane, aby nawzajem uzupełniać się i wzmacniać.

Odżywka do włosów GlySkinCare glyskincarearganoil_oda1ywka_int-130x300Olej arganowy intensywnie odżywia, nawilża, przywraca i wzmacnia film hydrolipidowy skóry, jest też silnym przeciwutleniaczem.

Witamina E działa ochronnie i przyspiesza wzrost włosów. Jest silnym antyutleniaczem, który dobrze chroni cebulki włosowe przed wolnymi rodnikami.

Keratyna jest głównym budulcem włosa. Odbudowuje jego strukturę, zapobiega rozdwajaniu się końcówek, jest odpowiedzialna za połysk i blask włosów.

Proteiny pszeniczne działają regeneracyjnie, wzmacniają i nadają włosom estetyczny wygląd. Zapobiegają łamliwości oraz rozdwajaniu się końcówek, nadając przy tym włosom odpowiednie nawilżenie i elastyczność.

Aloes działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie na skórę głowy oraz łagodzi jej podrażnienia. Nawilża i wzmacnia suche włosy.

D-panthenol wpływa na szybki i prawidłowy wzrost włosów. Nawilża, nadaje włosom połysk i sprężystość. Wzmacnia włókno włosa, zamyka jego łuski i zmniejsza tendencję ich rozdwajania.

Odżywka do włosów GlySkinCare z olejem arganowym szczególnie polecana jest do włosów suchych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Głęboko regeneruje i wzmacnia włosy, nadając im zdrowy wygląd i blask.

Pojemność: 250 ml
Cena: 24,90 zł

Kosmetyki GlySkinCare zostały przebadane dermatologicznie. Dostępne są w aptekach na terenie całego kraju.