Lekka odżywka w piance do cienkich włosów

Współcześnie wiele kobiet skarży się na cienkie włosy. W stosunku do włosów grubych włosy cienkie są średnio 20% cieńsze, a to oznacza, że mogą mieć nawet do 50% mniej keratyny – białka rdzeniowego, które je wzmacnia. Delikatne, podatne na uszkodzenia i łamliwość włosy powinny być pielęgnowane ze szczególna starannością. Tymczasem odżywki do włosów często są zbyt ciężkie dla włosów cienkich – nadmiernie je obciążają i sprawiają, że te stają odporne na stylizację.

Marka Pantene, światowy lider w dziedzinie pielęgnacji włosów, wprowadziła na rynek Lekką Odżywkę w Piance do włosów cienkich. Właśnie ta piankowa konsystencja jest optymalnym rozwiązaniem dla włosów cienkich, ponieważ rozprowadza się dużo bardziej równomiernie niż zwykła odżywka i zapewnia maksymalne odżywienie włosów, nie obciążając ich przy tym. Pianka przeznaczona jest do spłukiwania, nie pozostawia więc na włosach filtru.

Odżywkę w piance stosuje się pod prysznicem, nakładając ją na umyte, wilgotne włosy od nasady aż po same końce. Po odczekaniu aż odżywka wchłonie się należy dokładnie ją spłukać.

Odżywka w piance do włosów cienkich występuje w kilku wariantach:
Pantene Intensywna Regeneracja – do włosów cienkich i zniszczonych – odżywia i sprawia, że włosy stają się jedwabiście miękkie i lekkie
Pantene Większa Objętość – do włosów matowych, obciążonych kosmetykami – poprawia zdrowie włosów i zwiększa ich objętość
Pantene Aqua Light – do włosów cienkich, przetłuszczających się – odżywia włosy i sprawia, że pozostają lekkie,
Pantene Lśniący Kolor – do włosów cienkich i farbowanych – odżywia włosy, nadając im blask i podkreślając intensywny kolor.

Pantene Lekka Odżywka w Piance 180 ml – 13,99 zł