dr Zbigniew Kowalik

Dr Kowalik

Założyciel oraz lekarz koordynujący pracę Kliniki Stomatologicznej. Ukończył Wydział Stomatologiczny Akademii Medycznej w Warszawie oraz Wydział Ogólnolekarski Akademii Medycznej w Warszawie (obecny Warszawski Uniwersytet Medyczny).

Na początku swojej kariery pracował jako wykładowca na Akademii Medycznej w Warszawie, a także był asystentem w Klinice Czaszkowo – Twarzowo – Szczękowej mieszczącej się przy ul. Lindleya 4. Odbywał również praktyki zagraniczne w Finlandii u tamtejszych lekarzy chirurgów w miastach Helsinki i Tampere. Okres ten wspomina jako wyjątkowy czas nauki i poznania pięknego kraju, do którego do dziś czuje ogromny sentyment. Wkrótce jednak zaczął realizować swój najważniejszy projekt – otwarcie jednej z pierwszych w Polsce prywatnych klinik stomatologicznych. Jego firma funkcjonuje już od 30 lat.

W sferze jego zawodowych zainteresowań pozostają przede wszystkim chirurgia, implantologia, a także protetyka. Jak mówią o nim jego pacjenci, jest niezwykłej klasy specjalistą.

Zadaj pytanie

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPiękno spod skalpela
Następny artykułMieć biust jak marzenie